Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan szülő, akinek a...

Van itt olyan szülő, akinek a kisgyereke a Csobánc utcai óvodába jár? VIII. kerület

Figyelt kérdés

Néztem a neten, de semmit nem találtam róla, egy nyomorult képet sem. Vagy lehet csak én vagyok ennyire béna. Tudna valaki segíteni egy linkkel? Vagy ha ti készítettetek képet az oviról, nem tudnátok nekem elküldeni? Akár kívülről, akár belülről, bárhogy.

Nagyon hálás lennék a segítségért!


2010. nov. 5. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én minden hétköznap reggel és délután elmegyek előtte. Rengeteg cigány jár oda, csapatostul viszik őket. Az utcán néha olyan jelentet rendeznek a kedves anyukák, hogy már nekem ég a pofámról a bőr... Belül még nem voltam, de fogunk elvileg menni gyakorlatra pár év múlva. Én úgy gondolom, nem vinném oda a gyerekem, ha lenne. Ha gondolod, lefényképezem neked jövőhéten.

15/l

2010. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy írtál, nagyon hálás lennék a fotóért!!!! Igazán kedves vagy. A gyerekemet nem oda íratnám, nem ezért keresek képet, de köszönöm a tájékoztatást. :)))
2010. nov. 6. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!