Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki volt annak a kismamának az...

Ki volt annak a kismamának az orvosa, aki szülés után elvérzett Kecskeméten?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 18:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%

Én úgy tudom, hogy nem hozták nyilvánosságra (még?!). De melegen ajánlom, hogy tegyék meg, mert ez a barom állítólag praktizálhat továbbra is, csak épp abból a kórházból csapták ki ahol eddig dolgozott, ráadásul magánrendelője van!

Roh@dék....remélem közlik a nevét, bár igaz én nem mostanában tervezek szülni, de ez még nekem is hasznos lehet.


20/L

2010. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
pont most megy a tv2-n!
2010. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Elvérzett az orvosa?
2010. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ki volt annak az orvosnak a kismamája, aki szülés után elvérzett Kecskeméten?

Így most már érted?

2010. nov. 5. 21:20
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Ki volt az elvérzett kismama orvosa? Így helyes...
2010. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Azért kattintottatok a kérdésre, hogy segítsetek, vagy azért, hogy kötekedjetek és nyelvtanilag kijavítsátok a kérdezőt? Ne legyetek már ennyire primitívek...
2010. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló! Az orvosok nem istenek. Emberek, mint te vagy én. A kismama azért halt meg, mert magzatvíz került a vérébe, és az nagyon erős véralvadásgátló, sajnos "egyszerűen" elvérzett. Nem az orvoson múlt.
2010. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Látom, itt is sok az idióta! Értelmezni is kellene tudni, meg a kérdésre válaszolni.
2010. nov. 6. 10:55
 9/22 A kérdező kommentje:

Elmagyarázom, hogy a sok hülye is megértse.

Nem azt kérdeztem, hogyan kell megfogalmazni egy mondatot helyesen, a kérdés az orvos neve, ezért a válaszhoz csak egy vezetéknevet, és egy keresztnevet kell írnod, ha ez neked túl bonyolult, nehéz feladat, akkor inkább ne írj semmit. Remélem felfogtad!

2010. nov. 6. 11:22
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
remélem legközelebbi kérdéseidhez nem érkezik válasz a "sok hülyétől"!!!
2010. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!