Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki volt annak a kismamának az...

Ki volt annak a kismamának az orvosa, aki szülés után elvérzett Kecskeméten?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 18:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Úgy gondolom, hogy aki nem tudja a választ, az miért köt bele más kérdésébe, illetve nagyon elfajult itt hirtelen a dolog. Figyeltem a válaszokat, hátha valaki leírja,de eddig még nem.

Ma - nem biztos forrásból -, hallottam egy orvos nevét, de úgy gondolom, hogy már azért sem írom le ide a nevét. Amennyiben írsz privát üzenetet, akkor elküldöm.

2010. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
72%
Én Kecskeméten szültem, komplikációs is voltam, szülésem után azt mondták egy cikket megért volna, mert fogadott orvosom nem volt, és 2 orvos úgy bánt velem, mint egy riheronggyal. Most elnéztem azt a szegény családot, ahol meghalt az anyuka, szerintem ott sem volt fogadott orvos, így egyáltalán nem csodálkoznék, ha a figyelmetlenség miatt történt volna mindez.
2010. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!