Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki volt annak a kismamának az...

Ki volt annak a kismamának az orvosa, aki szülés után elvérzett Kecskeméten?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 18:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

A második verzió még gyalázatosabb, mint az első.

Ki volt az orvosa annak a kismamának, aki szülés után elvérzett Kecskeméten?

Mert a vonatkozó névmás, azután a szó után következik, amire vonatkozik.


Ja a válasz:

Dr Vég Béla- tessék egy vezetéknév és egy keresztnév

2010. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Örülhetsz, hogy ennyire okos vagy! Nem a te orvosod nevét kérdeztem.
2010. nov. 6. 14:54
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
És ha megtudod a nevét, akkor mi lesz? Jobban fogsz aludni? Vagy miért érdekel ennyire?
2010. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Talán azért érdekel, mert nem szeretnék az ő rendelésére menni?
2010. nov. 6. 15:14
 15/22 anonim ***** válasza:
34%
Ha kecskeméti vagy és érint ez a dolog, menj el egy rendelésre biztos hallasz folyosói pletykát.
2010. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
off: történetesen én is kecskeméti vagyok,és a pletykákat nem csípem,de engem is érdekelne,mert ő a hibás vagy sem,nem szívesen szülnék nála.Tudom,nem ő tehet róla,meg bárkinél megtörténhet bárkivel,de valahogy mégis elkerülném..
2010. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Te jó ég!

És még annak idején rám írta valamelyik kedves olvasó, hogy hormonzavaros stb.

2010. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
A kérdést nem pontosan fogalmaztam, másodszor szándékosan írtam rosszul, de nem kell hozzá sok logika, hogy nem arra gondoltam, hogy az orvos vérzett el, és nem kioktatást kértem, nem nyelvtani tanácsadást, mégis azt kaptam, csak választ nem.
2010. nov. 6. 18:20
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék rá mérget, hogy az orvos hibázott. Én 15 évig jártam egy olyan dokihoz, akiről egy barátnőm mindig mondta, hogy anyukája nála szülte és majdnem meghalt az anyukája a doki miatt, részleteket persze nem tudott ő sem. Szakmailag és emberileg is le a kalappal az én volt dokim előtt, szóval nem feltétlen kell a tények ismerete nélkül ítélkezni. Az én dokim már idős, nem vállal szülést, ezért mentem át másik dokihoz, még mielőtt kérdés merülne fel ezzel kapcsolatban.
2010. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

erre a válaszra én is kíváncsi lennék.

Januárba szülök Kecskeméten.

2010. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!