Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiúnak melyik színű babakoc...

Kisfiúnak melyik színű babakocsit választanád?

Figyelt kérdés

[link]


vagy inkább ezt:


[link]


Köszi!


2010. nov. 7. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom a zöldet, úgyhogy inkább a fekete... Amúgy én kék-sötétkék párti vagyok :)
2010. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én szeretem a zöldet, de kisfiúnak inkább a másodikat választanám.

12 hetes babó anyukája

2010. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg ezek közül mindhárom szín (piros, zöld, fekete) teljesen uniszex. Igen, a piros is. A zöld meg pláne.

Nyáron, 30 fokban én nem ültetném be a gyerekemet fekete babakocsiba, az biztos.


Kedves Kérdező, szerintem Te a zöld felé hajlasz, ha nem így lenne, akkor fel sem tetted volna a kérdést, mivel a fekete szín bztosan passzol egy kisfiúhoz.

Szóval szerintem nyugodtan vedd meg a zöldet, teljesen uniszexnek tartom.

2010. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A kék, bordó, piros és a zöld teljesen uniszex szín, ami jó egy kisfiúnak is.
2010. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen nagyon a zöld szín felé hajlok...nem is igazán az a problémám,hogy unisex e a szín vagy sem,hanem hogy mennyire kényes ez a zöld babakocsi...igazából ezt a színt választanám,de félek attól hogy minden héten moshatom a huzatot,főleg hogy most jön az esős,saras idő:(!Szerintetek?
2010. nov. 7. 01:04
 6/15 anonim válasza:

Egy újszülöttnek semmi esetbe se vegyél sport kocsit.a sport kocsi 6 hónapos kortól való.

Tudnám ajánlani ezeket.

[link]

[link]

És végül egy oldal ahol olvashatsz arról milyen kocsit is érdemes venni.

[link]

2010. nov. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Almazold egyaltalan nem kisfiu szin. Lanyos nagyon. A masodik tokeletes, meg kislanyoknak is.
2010. nov. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
semmiképpen nem vennék babának fekete babakocsit, olyan, mint egy koporsó.
2010. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia! A zöldet választanám. Egyrészt, tényleg a fekete nyáron brutál meleg lesz, másrészt nagyon csúnya, ha kifakul a naptól... Minden jót és jó vásárlást Neked!
2010. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is a zöldet választanám, a feketében megfő nyáron a baba. Hidd el, a feketén is ugyanúgy meglátszik, ha felcsapódik rá a sár vagy ha rácsöppen valami.
2010. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!