Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iker terhességnél hogy adják...

Iker terhességnél hogy adják ki az apasági nyilatkozatot?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy azért kell ez a nyilatkozat mert elcseszték a polgári esküvőnket,a párom szerb és itt a hivatalban eléggé hozzá nem értő emberkék dolgoznak,na most itt tartunk hogy cig..kodunk a nyilatkozatért.Nekünk kiadták úgy a nyilatkozatot hogy az apa elismeri a GYERMEKET nos ebből a példányból adtak kettőt hogy külön külön mind a két picit elismeri na de kérdem én így is ráírják a nevére nem lehetett volna a nyilatkozatra azt írni hogy elismeri a GYERMEKEKET???? Első babáink nem értek ehez az egészhez de remélem itt lesz olyan aki már tapasztalt és tud nekem segíteni.Mert nekem gyanús hogy így elfogják fogadni....Tiszta ciki ez az egész!!!
2010. nov. 8. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El fogják fogadni így is,ne aggódj ezen.Nekem is ikreim vannak,ugyan mi össze vagyunk házasodva,de volt egy lány a kórházban,és nála is ez volt a szitu,és elfogadták.Igazuk van,külön-külön nyilatkozat kell minkét gyerekről,ahogyan anyakönyvi kivonatuk is kettő lesz,ez egyértelmű.
2010. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Okés,köszi hogy megnyugtattál.

Tudod nekem beletettek egy nyilatkozatot az orvosi vizsgálattal a borítékba,erre azt mondták hogy ezt kell odaadnom.Most szült 1 hete 1 másik ikres anyuka és ők is úgy meglettek szivatva hogy apukának másnak rohangálnia kellett a jegyzőhöz hogy igenis elismeri a másik picit is.

Nos én már nem hiszek nekik mert nekem is csak egyet mondtak a két nyilatkozat helyett,viszont most hogy így beégtek már azt mondják természetesen hogy hááááát azért adtunk kettőt de nem vagyok én hülye hisz csak azt mondták az egyiket kell odaadni.Na most jól kipanaszkodtam magam de ezek itt mindent elcsesznek aztán meg még én vagyok a hülye!!!!!!!!!

2010. nov. 8. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ez így sajnos,önkormányzat válogatja h milyen a hozzáállás.Nekünk soha semmilyen fennakadásunk nem volt a hivatalos ügyek intézése során,remélem nektek sem lesz több!Jó egészséget!
2010. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!