Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásárolgatsz már karácsonyra/m...

Vásárolgatsz már karácsonyra/mikulásra a gyerek (ek) nek ajándékokat? Miket vettél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikulásra vettem a fiamnak egy öltöztethetős macis játékot, egy falapra lehet kirakni a fejét, pulcsit, nadrágot, egy ismerősnek van, és ott mindig ezzel játszik, karácsonyra pedig megvettem neki a kukásautót, (54 cm hosszú, hatalmas), amit kért.


Mindennap megkérdezi, h akkor a Jézuska hozza-e neki a kukaautót, ahogy ő hívja:)

2010. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Mikulásra kap egy új Verdás fém kisautót, + vettem még 3-at azt majd a Jézuska hozza, vettem egy új Duplót szintén Karácsonyra. Dec. 13-án lesz 2 éves, Verdás hátizsákot kap (még nincs meg), Verdás kártyát, mesekönyvet. Még gyűjtögetek apróságokat.
2010. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van.

A 2 éves kisfiam Mikulás-zsákjába a következőket szánom:

egy kisautó

egy alma

egy banán

pár keksz

csokimikulás valami finomabb csokiból


A 7 és 10 éves lányok kapnak almát, csokikat, mogyorót, diót, kekszet, ceruzákat, aszalt gyümölcsöket.


Karácsonyra a kisfiamnak barkácsasztalt szeretnék, a férjem egy nagyobb traktort.

A lányok kapnak könyveket, a kicsi babát, a nagy még nem tudja, igazán mit szeretne, majd december elején írják meg a kívánságlistát;)

2010. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Még nem vettem semmit, nem tudom minek örülne igazàn, 1,5 éves.

Nagyon sok játéka van.

De még ebben a hónapban meg kell venni, mert 6-àn mikulás, és nem lesz addig gyed.

2010. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves lánynak: Mikulásra Steffi baba autóval (a Barbie mellé), egy My little pony, festettem diókat, és kapja mellé a szokásos dolgokat.

Karácsonyra: Egy fésülhető ló, játékkonyha, fésülhető, öltöztethető baba. Kap majd gyúródeszkát sodrófával, bevásárlókocsit mindenféle "kajával".

2010. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Én már hónapokkal ezelőtt vettem pár játékot, mert akciós volt. Még nem tudom, mire mit kapnak, lesz még addig névnap, születésnap is.
2010. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos lesz addigra a lányom, 1-2 dolgot vettem már könyveket lapozgatós, kemény lapos könyveket, rendes mesekönyveket. Vettem már formabedobós készségfejlesztőt, fa puzzle-kat, zenélő telefont, labdát, babakocsit a babájának.
2010. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lány, 2 13 éves fiú, egy 10 éves fiú és két egyéves kisgyerek van a családban, ebből a 16 hónapos az én lányom.


Mikulás csomagokba a gyerekeknek:

- 1 mikulás (amit szeretnek tej vagy ét)

- 1 tálca válogatott aszalt gyümölcs (datolya, szilva, banánchips), amit én állítok össze,

- szaloncukor

- mogyoró

- mandarin/narancs

- alma

- a picuroknak aszalt gyümölcs helyett friss és Vitatigris 100% gyümölcspüré meg valamilyen bio gyümilé (elfelejtettem nyáron gyümilevet csinálni nekik)


Karácsonyra:

Halvány fogalmam sincs.

A lányom kap a családtól babakocsit (játék), babaágyat, ágyneműt én varrok bele, ha sikerül babaruhát eszkábálnom, azt is kap, meg hangszert (xilofon vagy cintányér), meg lesz még ruha a fa alatt neki (anyósék).

Az unokaöccsének szerintem építőkocka lesz, ő 14 hónapos lesz akkor. Esetleg valami foglalkoztató, fejlesztő játék.

A nagyoknak ötletem sincs, arra gondoltam színházjegyet kapnak és együtt elmegyünk velük a két ünnepközt valami jó előadásra.

Cd-ből csipkeképet készítenék, ha lesz rá időm.

Felnőtteknek és gyerekeknek a meglepi pedig ajándékfa lesz, ami száraz ágakból készül, tölcséreket csinálok rá papírból és abban lesznek apró versek, sütik, csokidarabok, amolyan zsákbamacska féle. Vagy kínai szerencsesüti.

2010. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikulásra kinder csokikat (ez a kedvence a gyerekeimnek), mandarint, mogyorót és 1-1 apró játékot, vagy színes ceruza csomagot, mert mindketten szeretnek rajzolni.

Karácsonyra társasjátékot már mindkettőnek vettem (Cluedo, Szuper farmer). Ezenkívül vettem már könyveket, geomagot, littlest pet shop figurákat, bakugant, logikai játékot.

2010. nov. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem már a vásárolgatást.

Télapóra mikulás csomagot készítek, a nagyobb gyerekeknek (kereszt, rokon gyerkőcök) csokiból, kislányomnak szobájába dísz, egy-két csoki.

Karácsonyra a kislányom kis lábbal hajtható motort kap, illetve még a fp zsiráfos golyópálya vagy tanuló szék között gondolkodom.

2010. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!