Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nőgyógyászok csak magánrende...

A nőgyógyászok csak magánrendelésen megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Mi még csak tervezzük a babát, de azon gondolkoztam el, hogy akik nőgyógyászt ajánlanak, azok mind magánrendelésekről beszélnek. Nem tudom, hogy nekünk lesz-e annyi pénzünk, hogy magánrendelésre járjunk.

Tényleg nem lehet máshogy megoldani, ha lelkiismeretes orvost szeretnénk?


2010. nov. 9. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én SZTK-ba jártam, mindig ugyanahhoz a dokihoz és semmi panaszt nem tudok rá mondani. Ultrahangon is mindig megmutatták a babát, képet is kérhettem. Nekem semmi bajom nem volt az sztk-val.

Szülni is ügyeletesnél szültem.

Lehet, csak én vagyok kis igényű e téren, de nekem elég volt ha megmondták hogy minden oké, elvégeztek minden vizsgálatot,ha kérdésem volt akkor megkerestem neten, rákérdeztem a védőnőnél, aztán a dokinál is ha úgy volt, mindig készségesen válaszoltak.

Egyszer voltunk 4d-n , de akkor is csak azért mert a párom nem tudott velem jönni egy uh-ra sem a kórházba.

2010. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És csak úgy véletlenszerűen jártál ahhoz az orvoshoz, vagy ajánlotta valaki?
2010. nov. 9. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nemcsak a maganrendeles a jo, de jo dokit siman kifogni nehez (hozzatennem, hogy SZTK rendelesen a terhes nok nagyresze maganbeteg, csak ott fogadja oket az orvos - soron kivul). Persze ismerosoktol lehet erdeklodni. En maganrendelesre jartam es ennek igy utolag orulok is, mert a korhazban mellettem fekudt egy anyuka, aki nem arra jart es o nagyon megszivta. Meg szules utan 2 hettel is ott volt a korhazban ennek kovetkezteben...jo, a magandokik sem mind jok, az az igazsag, hogy mindegyik penzehes. Ha adsz, akkor rendesek, ha nem, akkor csak nagyon kis reszuk rendes es akkor te nem leszel prioritas. Sok a szulo no, egy szam mindenki a sok kozul.


En biztos vagyok benne, hogy lehet SZTK-ban is jo orvost kifogni, csak utana kell erdeklodni es nagyon ovatosnak kell lenni!

2010. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Korábban hozzá jártam rákszűrésre és gyógyszert íratni is, így már ismertem.
2010. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!