Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvetitek az abortuszt?

Megvetitek az abortuszt?

Figyelt kérdés

Húgom (24) teherbe esett, 5 és fél éves kapcsolata van.. Nem szeretné megtartani a babát, mert szerinte semmi értelme és ő nem akarja ilyen szinten elkötelezni az egész életét:S

Én 23 évesen szültem az első babámat, a világ legnagyobb ajándéka volt számomra, nem tudom megérteni a testvérem felfogását. De ilyen hozzá állással inkább vetesse el, mint megszülje és egész életében bánja?! Nem tudom....

Az pedig a másik kérdés, hogy 24 éves létére miért nem tud védekezni, ha nem kell a baba...


2010. nov. 9. 13:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, és tényleg,tudom én is, hogy nem élhetem az életét, és nem is akarom..Csak vannak dolgok, amikre egyszerűen nem találok logikus magyarázatot. Volt egy válaszoló, aki azt írta, mi van ha nem is a párjáé a baba.. Húgom sok mindenre képes és volt már képes, erre csak ennyit mondok. Ja, igen és azt még mindenképpen le szerettem volna írni, hogy nem pontoztam senkit, tehát a százalékokat nem tőlem kaptátok.
2010. nov. 9. 15:38
 22/24 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:22

Ha most teherbe esnék, bár nekem is rengeteg dolgom van, és rengeteget dolgozom és megint tanulok és mindemellett minket is megérintett ez a "válság" dolog, nem bírnám elvetetni és pontosan abból az okból nem, amit te is leírtál.

2010. nov. 9. 15:41
 23/24 anonim ***** válasza:
50%
Igen,de vannak helyzetek (beteg baba) amikor nehéz döntést kell hozzni!
2010. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én sem vetem meg, mert mindenkinek a saját lelkiismeretével kell együtt élnie!

Én nem tudnám megtenni, de nyilván bárkivel előfordulhat, hogy nincs más megoldás, pl. beteg a baba.!

De előtte kell gondolni a védekezésre, mert az abortusszal előfordulhat komplikáció a később várt babákra!


9 hónapos kislány anyukája

2010. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!