Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves kislánynak karácso...

Másfél éves kislánynak karácsonyra milyen könyvet vennél? Konkrét ötletet, címeket kaphatnék?

Figyelt kérdés
Illetve még egy kérdés: Két évesnek valók még a leporellók?
2010. nov. 10. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a leporellókat ajánlanám illetve a Vidám mesék című könyvet az én gyerkőceim nagyon szerették
2010. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vidám mesék megvan nekünk is, köszönöm az ötletet. :)
2010. nov. 10. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem 15 hónapos a kislányom, van egy könyvsorozat,Gyöngyike óceánja,Csőri dzsungele,Leó szafarija,ezek a kedvencek,illetve a Leót most rendeltem meg,a másik kettő nagyon bevált.Ha érdekel írj,privit,küldök képet is róla.Sztem nagyon szép,érdekes könyvek és megfizethető áron.

2010. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bartos Erika könyvei. Van nagyon sok!

Mondókás könyvek, de nagyon tudom ajánlani őket, minden gyerek odavan érte. Persze, ha van aki felolvassa, mondókázza :)

Nekünk a Zsákbamacska jött be nagyon!

2010. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon sok könyvünk van. A fiam 1,5 éves korában a vízipók csodapók abc-je könyvekért volt oda, még most is ez a kedvenc (2,5 éves). Nincs meg mind, mert nagyon drága a sorozat. Itt van még a Télapó ajándéka, felhajtható ablakú könyv.

Szerintem ebben a korban nem is az olvasás a lényeg hanem, hogy "tudjon valamit" a könyv.

2010. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a Telhetetlen hernyócskát tervezem megvenni.


A nagyobbik lányom ennyi idősen a keménylapos képes szótárakat imádta nagyon, a beszédtanulásban nagyon jól jöttek. Pl. Brumi szótára, vagy az Alexandra Kiadó Lépésről Lépésre sorozata.

2010. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam kedvence a Böngésző sorozat. A tavaszi és a téli van meg belőle.
2010. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!