Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy folyton a...

Miért van az, hogy folyton a gyerekvállalásra gondolok?

Figyelt kérdés
Majdnem mindig ezen jár az eszem. Ugyanakkor, ha jobban belegondolok, nem érzem még alkalmasnak rá magam. De akkor mégis miért katton folyton ezen az agyam?!
2008. jan. 11. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert lelked mélyén akarnál már anya lenni. A szíved akarja, csak ésszel fogod fel hogy korai lenne még. Egyébként én is így vagyok én is, felemásan. Úgy szeretnék még 1 gyereket, de az eszem tudj, a mai körülményeink között elég ez a 2 ami van. Szóval nem te vgy az egyetlen, akinek a vágyai és a lehetőségei nem egyeznek meg.
2008. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Én is nagyon szeretnék babát és amikor megjön minden hónapban el vagyok keseredve.De tudom hogy nem kéne még mert fiatal is vagyok és a megfelelő pénzmennyiség sem biztos hogy meglenne a babának így hogy még dolgozni sem tudok.
2008. jan. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!