Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem gondolok 20on éves...

Miért nem gondolok 20on éves nő létemre a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés
Előbb fog el örömmel és izgalommal, ha meglátok egy állatot, mint egy gyereket, és ez szerintem nincsen jól. Csak azért mosolygok, vagy gügyögök egy gyerekhez, mert tudom, hogy nő létemre ezt így kell csinálni, amúgy meg nem jön őszintén belőlem és inkább cikinek érzem. Mások is így voltak, vagy tényleg bűn lenne gyereket vállalnom? Igaz lusta is lennék hozzá, hogy csak az ő érdekeit nézzem. Helyénvaló érzések ezek? 23 vagyok...
2011. szept. 19. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. :) Én 31 éves koromig voltam így ezzel, boldogan éltünk a férjemmel jó sok izgalmas évet kettesben. Aztán mikor éreztük, h eljött az ideje, akkor vállaltunk gyereket. Mindketten 33 évesek voltunk. Most sem tennék másként. Nekem még 28 évesen is vétek lett volna...
2011. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20-on évesen én sem gondoltam :-) Ma viszont 36 évesen van két fiam, és én vagyok a legboldogabb:-). Ne aggódj, ez nem baj, pláne ilyen fiatalon!
2011. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

26 évesen még én is így voltam vele, aztán 27 évesen meg már másképp láttam és azóta született is egy babám. Tök jó. :)

Ne aggódj, 23 évesen még fiatal vagy, hiába vagy már felnőtt. Nem gondol minden nő egyből az anyaságra, de nem is kell. Majd eljön az idő, úgyis érezni fogod. S ez nem időhöz kötött, hanem érzelmekhez.

2011. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, 20 egy -két évesen.

Rohadtul nem érdekelt a gyerekvállalás, ha arra gondoltam, hogy éjjel fel kell kelni,a hideg is kirázott.

28 évesen szültem az elsőt, ő sem volt tervezett, szívem szeritn 30 felett szültem volna.

A másodikat 37 évesen szültem


dfe , hogy mondjak valamit, a mai napi nem nagyon érdekel már gyrek, a sajátjaimon kíbül

2011. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell evekkel korabban vagyni a gyerekre. Meg kell erni ra.

Nekem hiaba volt mindig stabil kapcsolatom, eszembe sem jutott a gyerekvallalas 24 evesen sem szinte. Majd szinte egyik naprol a masikra a ferjem feldobta a temat, gondolkodtunk, beszelgettunk, bizonytalankodtam 1-2 honapon at es belevagtunk. 26 evesen mar 2 gyerekes anya voltam, amit azota sem bantam meg.

2011. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én még terhesen sem gondoltam rá olyan idillien mint a filmekben:)

Aztán amikor megszületett a lányunk majd megőrültem érte, és ez azóta is tart:D

2011. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!