Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehettem volna? Miért...

Mit tehettem volna? Miért szólnak bele vadidegenek mások dolgába? Rosszul gondolom?

Figyelt kérdés
Tegnap vásárolni mentem a 2 éves kislányommal. Fornettis pogácsát vettem, a boltban épp gyerek-magasságban voltak a rágós, nyalókás, egyéb vackos dobozok. Természetesen a lánykám rögtön lecsapott a rágóra! Szépen visszarakattam vele. Utána egy nyalókát kapott le... Ezt is visszarakattam... A gyerek szó nélkül visszatette, nem is nyafogott. Az eladónő fizetéskor megkérdezte adhat-e neki egy rágót ajándékba... Megköszöntem, de elmondtam, hogy nem akarok neki ilyet adni... Erre a mögöttem álló középkorú hölgy fennhangon elkezdett magyarázni, hogy miért nem veszek, milyen anya vagyok én... a gyereknek szüksége van édességre... Mondtam, hogy szokott is kapni, de ilyet nem, mert én még nem szeretnék... A lányom közben rémülten pislogott, hogy ugyan mi baj lehet... Amikor kijöttünk a boltból a nő még utánam szólt, hogy hogy lehetek ilyen "rossz anya"... Nagyon rosszul esett! Nem akartam vitázni, főleg, hogy nem is ismerem őt... Ja! A kislányom boldog volt a sajtos pogácsától is, nem raplizott az édességért..
2010. nov. 14. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem az ilyen túlságosan felidegesít és nem tudom magam kontrollálni... Gyűlölöm mikor beleszólnak más dolgába de nincs annál undorítóbb mikor valaki pláne a gyerek előtt mondja azt hogy rossz anya vagy! Nagyon megalázó tud lenni! Én elküldeném a jó büdös k..va anyjába! Az én gyerekeimnek lenne ilyen anyja! Mivel az anyjuk leszarja őket...
2010. dec. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sajnálom, hogy nálatok ilyen rossz a helyzet!
2010. dec. 7. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!