Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a munkáltató sz. ik továbbí...

Ha a munkáltató sz. ik továbbítani a TGYÁS papírjaimat az OEP felé, én mit tehetek? Fel lehet őket valahol jelenteni?

Figyelt kérdés
Nem örültek, hogy terhes lettem, ki akartak rúgni. Most betartásból nem továbbítják a beküldött papírjaimat az OEP-hez. Mindent postáztam nekik ami kell. A foglalkoztatói igazolást sem adják ki mondván, hogy majd ők intézik. Mit tehetek?
2009. jan. 12. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is kb 3 hónapot ült a mh rajta aztán a sok telefonálgatás után továbbküldték. 4 hónapig nem kaptam 1 ft-ot sem. Elvileg kötelességük ezt megtenni. A munkaügyi biróság biztos örülne az ilyen ügyeknek.
2009. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az OEP oldalán azt olvastam, hogy elvileg 3munkanapon belül kötelesek lennének továbbküldeni.
2009. jan. 12. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a papírokért, és fenyegesd meg őket, h elmész a munkaügyi bíróságra ha nem adják oda.

Én mindent személyesen vittem az Oep-hez, kb fél óra alatt el is intéztem mindig, és rendesen rendszeresen kapom a pénzeket. Nem akartam a postai átfutási idővel szívni.

2009. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én munkáltatóm egy szalmaszálat se tesz keresztbe,mindent nekem kell intéznem. Hallottam másféle munkáltatóról, én és valószínűleg te is a rosszabbik fajtát fogtad ki. Beletörődtem.
2009. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!