Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokat szeretnék a...

Tapasztalatokat szeretnék a raf pol twist babakocsiról?

Figyelt kérdés
A bolygókerekes és a nagy kerekű változata is nagyon tetszik.
2011. febr. 12. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért!Tapasztalat ugyan még nincs, de én is ilyet vettem, bolygókerekest.A boltban kipróbáltam mindkettőt, de ez sokkal jobban bejött.Ha fixálod a bolygósítható kerekeit, még akkor is könnyeben tudsz vele kanyarodni,mint a sima,azt hiszem King nevű testvérével.
2011. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mennyiért vetted?Nekem is az tűnik jobbnak,amúgy súlyra milyen nehéz a kocsi?
2011. febr. 12. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:
40 ezer volt.Hát, hogy milyen nehéz azt én pontosan nem tudom, de állítólag 15kg körül van!Ha szeretnél kérdezni,írj nyugodtan!
2011. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor az jó ár volt érte.Az a baj,hogy felénk nincs ilyen a boltokban,csak neten tudtam megnézegetni de nagyon tetszik.Először 3in1 babakocsit szerettem volna de arról inkább lebeszéltek így döntöttem ez mellett.Nem mellesleg az ára is jó.Vízszintesig dönthető a háttámlája ugye?Strapabírónak tűnik,te is úgy látod?
2011. febr. 12. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Na akkor most leírok róla mindent!Ezt Bonyhádon vettem, Apróságok boltjában.A pasinak egy telefon,és bárhova elküldi az egész országban!Vízszintesig dönthető támlája van,és van hozzá textilmózes a kocsi színében.Később ugye sportkocsivá tudod alakítani.Van hozzá lábzsák, 2 karfa,szúnyogháló és esővédő az egész kocsira.Nekem elég strapabírónak tűnik, én is néztem még a 3&1-ben változatát is, de szerintem az súlyra nehezebb, mint ez.Ja és 2 irányból tolható, 1 gombnyomásra lapra csukható.Hát hirtelen ennyi jutott eszembe.Szerintem, ha tetszik, vedd meg nyugodtan!
2011. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,megkeresem majd akkor ezt a boltot.Milyen színű a tiétek?Mind gyönyörű...
2011. febr. 12. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, örülök, ha segíthettem.Oliva-pisztácia színű, pedig nem is igazán szeretjük a zöldet.De ez nagyon szép összeállítás!
2011. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés:Hordozót is lehet hozzá kapni ugye?
2011. febr. 12. 19:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Hú, hát passz!Én azt már hamarabb megvettem, úgyhogy nekem azért nem kellett 3&1-ben.Kérdezd meg a pasit telefonon!
2011. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is figyeltem ezt, mert sztem tök ugyanaz, mint a bergon 2dx.

Valahol találtam is 38ért. Viszont ott nem volt hordozó (és ráadásul vmi romániai cím volt...), de egyébként lehet kapni, az tuti, de hogy rácsatlakoztatható-e a babakocsira, arra nem emlékszem.

2011. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!