Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha levágom a hajam megfog...

Ha levágom a hajam megfog ismerni a lányom? (Bővebbeb lent)

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam,és jött az okoskodás az ismerősöktől hogy lekéne vágni rövidre,az egyébként félhosszú hajamat,de hugom olvasott egy cikket amibe azt írták hogy ha az anyuka nagyon feltünően megváltoztatja(levágatja rövidre) a haját akkor a baba nem fogja megismerni.4hónapos a kislányom.Tapasztalatok,vélemények?
2010. nov. 21. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Állítólag én elsírtam magam amikor megláttam anyámat, mosott hajjal :D
2010. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ilyenkor hullik a hajad az természetes, de lehet rá szedni ami segíti hogy ne hulljon annyira. Ha levágatod meg fog ismerni, hiszen ismeri az arcod, a hangod, a bőröd illatát, tehát meg fog ismerni csak egy kicsit furi lesz neki, először lehet néz majd hogy most mi van, de másnapra már meg is szokja. Viszont én mint mondtam nem vágatnám le a hajam mert hullik, esetleg biovanne-t vegyél rá, ez nagyon jó.
2010. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyosom kérdezte a gyógyszerészt aki azt mondta hogy nem tud semmi vitamit adni ami szedhető a szoptatás alatt és azt is mondta hogy az elevitet szedjem tovább.Egyébként meg csomóba hullik.:(
2010. nov. 21. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Elfog mulni a hajhullás.Nekem is hullott,kitartottam,nem vágattam és egyik napról a másikra el is mult.Csak akkor vágass ha te is szeretnél rövidhajat.Amugy megismer a babád.
2010. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kisebbik fiam 6 honapos volt, a nagyobbik meg 20 honapos, amikor szokerol tuzvorosre festettem a hajam es le is lett vagva.

Kifejezetten kacagtak rajtam, amikor meglattak, siman megismertek, viccesnek talaltak az uj hajamat.

Ettol ne felj!


Masik: valoban a szules utani hormonvaltozas miatt hullik a hajad, nekem mindket szules utan 3 honappal kezdodott es kb 2 honapig tartott, majd minden normalis lett.

Szoval ettol se felj.

2010. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez kb. ugyanolyan, mint ha hajmosás után törölközőbe csavarod a hajad. Akkor is megismer, nem? Vagy ha felveszel egy sapkát. Vagy ha összefogod/kiengeded, stb.

Vagy derékig érő, göndör, csillogó fekete hajad van és most platinaszőke tüsihajat szeretnél? Akkor sanszos, hogy nem :))))

2010. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát próbáld ki pl 2 napon keresztül hogy feltűzöd és úgy hordod. Amúgy meg

nem hiszem hogy gond lenne.

nekem is hullott a szoptatás alatt, ráadásul nekem derékig érő hajam van. Mikor fürödtem és hajat mostam úgy éreztem magam mint aki a mocsárban fürdik. Undoritó volt de nem adtam fel.

A Swarczkopfnak is van hajhullás elleni szere.


[link]

[link]

2010. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyatosan hullott a hajam. De ha levágatod, nem fog abbamaradni a hullás, csupán nem veszed annyira észre pl. fésülködésnél. Ez egy idő után elmúlik. Én Ducray sampont használtam, gyógyszertárban kapható, kimondottan hajhullás elleni. Van krónikus hajhullásra is kezelése. Szerintem jó volt, bár drágább kicsit (2-3ezer között), de megérte az árát. Egyszer megmostan mormál samponnal majd másodszorra ezzel és hagytam kicsit a fejemen.



Olyanról még nem hallottam, hogy valaki ha levágatta a haját, nem ismerte meg a gyerkőc. De szerintem ne vágasd, inkább próbálj ki még egyéb hajhullás-elleni lehetőségeket.

2010. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, dehogy nem fog megismerni :) Amikor a fiam született, akkor kezdtem növeszteni a hajam, és szőke voltam. 3 hónapos volt, amikor átfestettem feketére. Nem okozott gondot. Amikor fél éves volt, már elég hosszú volt a hajam, akkor sokat vágattam belőle. Közben átfestettem vörösre. És minden alkalommal megismert. Szerintem neki már az lenne a fura, ha 3 hónapnál tovább ugyan olyan lenne a hajam :D
2010. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:)

HA az orrodat vágatnád le is megismerne.

Mikor először vettem fel baseball sapkát, mikor már meg volt a babám (kb fél éves volt) Már messziről kiszúrt és vigyorgott rám. Teljesen úgy viselkedett mint mikor nincs rajtam sapka, pedig a baseball sapiba még az arcom sem látszott teljesen.

2010. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!