Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvásároltad már az idei...

Megvásároltad már az idei évre az ajándékokat? Mikor indul be a nagy karácsonyi láz? Mikor vannak az igazi nagy bevásárlások?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy baba és játékboltom. Sajnos eldugodt helyen, de ígyis nagon sokba kerül a bérleti díj. Attól félek, talán nem vagyok jól meghidetve, mert elszomorít, hogy lassan itt a Karácsony és nagyon kevés a vásárlóm. Pedig nagyon jó áraim vannak és nagy választékkal, jó minőséggel MINDEN kapható. Te már megvásároltad az idei évre az ajándékokat??? Lehet, hogy még nem indult be a nagy karácsonyi láz??? Egyik ismerősöm azt mondja már nem kell vegyenek semmit, a másik pedig még, hogy ráér. Kérlek segítsetek!!! Adjatok infót arra, hogy mikor vannak az igazi nagy bevásárlások? Köszönöm.
2010. nov. 23. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem vásároltam be. Általában én 2 vagy néha előfordul, hogy 1 héttel előtte vásárolok be.

Szerintem ne aggódj még. Lehet a szülők úgy gondolják, jobb az utolsó pillanatban, hogy ne találja meg a gyerek a játékot. :)

2010. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neked mennyi idős gyermekeid vannak? Az átlag ember vajon mennyi idővel előtte vásárol be? Köszönöm kedves válaszodat. :-)
2010. nov. 23. 20:13
 3/10 anonim válasza:
100%

Volt olyan év, hogy már szepemberben elkezdtem, hogy mindenre jusson idő és pénz. Ez idén másképp van, lett.

:-(

2010. nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
December elején fogjuk az ajándékokat megvenni, meg kell várnunk a fizetést vele. Lehet, hogy a "többiek" is erre várnak.
2010. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. hozzászóló vagyok.

Nincs gyerekem, 18 éves vagyok. :) De én általában mindig az utolsó pillanatban veszek meg mindent, legyen az ajándék felnőttnek vagy kisebb gyereknek.

A vásárlási láz nem tudom mikor indul be, de szerintem ez egyéntől is függ.

Viszont remélem nálad mihamarabb megkezdődik és elárasztják a vevők a boltot. :)

18/L

2010. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az idei év hogyan van, lett?

Bízzunk benne! Neked hány gyermeked van?

Bocsika.. Miket szeretnél felnőttnek és kisebb gyermeknek vásárolni, ha kérdezhetem?

2010. nov. 23. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 2 gyerekem van nekik már megvettem az ajándékokat meg a páromnak meg már kivan pipálva pár ember a családbol de még azzért vannak páran akiknek még nem vettem ajándékot remélem hamarosan azt is sikerül megoldani én nem szeretek az utolsó pillantra hagyni semmit.
2010. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Megvettünk a kislányunknak minden ajándékot, amit elterveztünk. A kis unokahúgának is megvannak az ajándékok, ő is másfél éves.

Én nem szeretem a tömeget és tülekedést közvetlenül karácsony előtt, emiatt vásároltunk be ilyen hamar.

Szerintem nincs okod elkeseredni, mert még ezután indul be a "láz".

2010. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En is kesobb szoktam vasarolni, most meg nekem koran van, nem erzem a karacsonyi hangulatot, raadasul az egyik gyermekemnek epp november legvegen van a szuletesnapja. Ilyenkor inkabb arra koncentralok, orulok, hogy a szulinapjara van jo otletem, a karacsonyi ajandekrol meg elkepzelesem sincs.

Szerintem sokan csak mikulas utan vasarolnak, amikor radobbennek, hogy mar valoban december van es valoban kozeledik a karacsony.

A masik gyermekemnek viszont mar megvettem az ajandekot, de ez kiveteles eset. Nagyon jo otletem tamadt es masnap belefutottam alkalmi aron.

2010. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kérdésedre válaszolok:2 gyerekem van. 18 és 10 évesek. Azt hiszem, hogy nagyon nagyon pici apróságot kapnak csak. Ez van, ezt dobta a gép. Megeszi az életünket a rezsi.
2010. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!