Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenkinek olyan gyereke...

Mindenkinek olyan gyereke születik, akit szépnek találnak a szülei?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de ti nem féltetek attól, hogy olyan babátok fog születni, akit nem tartotok szépnek? Vagy ez genetikailag azért úgy van kitalálva, hogy mindenkinek tetsszen a saját gyereke?
2010. nov. 24. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
IGEN!
2010. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Húúú! De jó kérdés kedves kérdező! Ez a kérdés bennem is megfogalmazódott. Engem is nagyon érdekelnek a válaszok.
2010. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Erre azt tudom mondani, hogy a kislányom pontosan olyannak született, mint amilyennek elképzeltem, amilyenre vágytam. Egyetlen különbség, hogy mivel én is és a férjem is barna hajúak vagyunk, úgy gondoltam, ő is barna lesz, de egyelőre még inkább szőke, szőkésbarna (4 éves). Egyébként kívül-belül olyan, mint amyilenre vágytam. Elfogultsággal vagy anélkül, de nagyon szép kislány.


A kisfiamnál biztos voltam benne, hogy mive fiú, biztos apára fog hasonlítani, és ő már biztos barna hajú lesz. Nos, ő 1 éves és tejfölszőke, és egyáltalán nem hasonlít sem apára, sem rám. :-))


Ha nagyon nagyon őszinte akarok lenni, akkor azt mondom, hogy a lánykám tökéletes szépsége után a fiacskám nekem picit átlagosnak tűt babakorában, nem voltak olyan erőteljes, egyértelműen szép vonásai.

Azt nem mondanám, hogy helyes baba, mert gyönyörű, okos szemei voltak mindig is, de a vonásai inkább átlagosak, nem annyira karakteresek.


Aztán, ahogy nő, egyre helyesebb a pofija, egyre nagyfiúsabb, és igazi kis huncut csibész, kis egyéniség. Úgyhogy egyáltalán nem érzek csalódást, hogy az a kirívó babaszépség (bár nekem ő a világon a legdrágább kislegény ígyis-úgyis).

2010. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden szülő szépnek látja a gyerekét, ha nem is gyönyörűnek, de legalábbis aranyosnak. Valami szép mindenkiben van, és a szülő ezt felnagyítva látja a gyerekében. Én gyönyörűnek látom a kisfiamat...:)
2010. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:


amúgy, ha egy babát szeretnek, az kiül az arcára, elégedett, harmónikus. Tehát, ha szeretnek, és tiszta, ápolt, jóllakott, akkor az a baba csak szép lehet!


Gyerekek közt dolgoztam sokáig. Voltak olyan gyereke, akik elég csúnyácskák voltak, és mindegyik azért, mert nagyon rossz körülmények között éltek, ápolatlanok, koszosak voltak, szeretetéhesek. Nagyon sajnáltam őket! :-( Kis verzett kismadarak.


De volt az ismeretségi körömben olyan gyerek is, akinek nem voltak szépek a vonásai, de olyan kisugárzása, olyan kedves egyénisége volt, hogy az nagyon megszépítette, és összességében szép kislánynak láttam.

2010. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bocs, akkor nem az előző, hanem az azelőtti voltam :-)
2010. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

na még egy korrigálás:


azt nem mondanám, hogy helyes baba = azt nem mondanám, hogy NEM helyes baba

2010. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hű... nehéz válaszolni erre.

Nem tudtam, milyen lesz a babám, de minden várakozásunkat felülmúlta. Nem voltunk 3-4D-n, a 2D-n az arca nem látszik, viszont egyszer épp tökéletes profilból vette fel a gép, és mikor láttam, hogy az orra és a szája közötti rész (nem tudom, hogy hívják) olyan előredomboruló (nem tudom máshogy leírni), akkor beleszerettem és mondtam, hogy akkor biztosan csak szép lehet. És valóban szerelmes vagyok bele. Talán nem ő a legszebb (nem akarok fotót feltenni róla, biztos kapnék hideget-meleget is), viszont mindenki el van ájulva tőle, aki látja, agyondícsérik, hogy milyen szép, milyen gyönyörű, úgyhogy még szebbnek látom, mint ahogyan látnám, ha nem dícsérnék állandóan agyba-főbe.

Viszont egyszer álmodtam egy olyat, hogy a babám mellé két gyereket örökbefogadtunk, és azok olyan csúnyák voltak, hogy sírtam álmomban. Ezért félek kicsit attól, hogy a következő babámat esetleg nem fogom olyan szépnek látni, mint a fiamat. Gondolom, butaság, de azért néha eszembejut.

2010. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a saját gyereke a legszebb.
2010. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az én gyerekem a legszebb!!! :) Másnak nm biztos.. Eszembe jutoot, h ált. iskolás alsós voltam, és kérdeztem anyukámat, hogy ki a legszebb az oszt.fényképen a lányok közül, és váltig állította, hogy én :) Holott nem is én voltam:)Aztán sikerült megtudnom, ki a legszebb: ő volt a második :)
2010. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!