Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Peg Perego Uno babakocsit...

Peg Perego Uno babakocsit használ valaki? Hogy vagytok vele megelégedve?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyen kocsit venni? Írjátok le véleményeteket! A pozitívumok és a negatívumok egyaránt érdekelnek. Segítségeteket előre is köszönöm!
2010. nov. 26. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk volt, nem szerettem, az első kerekei, amik bolygósak, ha átforditod a tolókart közel vannak a lábadhoz, állandóan rugdosod, és irányitani is nehéz.


Keskeny a háttámla télen egy 12 hónapos gyerek már tuti nem fér el kényelmesen benne, macerás összecsukni, ha alszik a baba, nehéz a kosarához férni.


Nem vennék soha többet ilyet

2010. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az első válaszhoz még annyit tennék hozzá....hogy mi 1,5év alatt 3szor cseréltettük ki a kerekeket mert úgy koptak!:S
2010. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk is volt, én is iszonyú gyorsan megszabadultam tőle. Valóban ha átfordítod a tolókart, rugdosod a bolygó kerekeket, és szinte irányíthatatlan, padkára fel és lejönni vele szintén gáz.
2010. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom első három válaszoló, hogy ti mit használtatok, de nekem nagyon bevállt, és a kisfiam 3 éves lesz márciusban, de még mindig ebben altatom délutánonként séta közben, pedig jó magas a kisfiam 104 es a méretünk és mégis kényelmesen elfér benne.Nekem elhiheted, hogy én csais Peg Pegero márkát vennék ha megint kellene vennem, de két gyerekre tervezem, a másik már itt figyel a pocimban.:)))Az tényleg igaz, hogy a bolygókerékbe néha belerúg az ember , de én kizárólagosan csak az elején, aztán megszoktam, és egyáltalán nem zavaró.Ez a peg perego Uno babakocsi már a 3. babakocsink, félévesen vettem a fiamnak, mert az első két babakocsink ami szintén nem volt olcsó,mégsem váltak be.Ez viszont nagyon bevállt, és egyáltalán nem,voltunk még soha szervízben vele.
2010. nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2010. nov. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!