Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiús anyukának vagy lányos...

Fiús anyukának vagy lányos anyukának jobb lenni? Mennyire más egy fiús anyuka élete, mint egy lányosé?

Figyelt kérdés
Megváltozik a személyiség is akár, ha valakinek csak fia(i) van(nak), vagy csak lánya(i)?
2010. nov. 26. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Én fiús apuka vagyok és szerintem ha lányos apuka lennék akkor 10 év múlva megősszülnék az idegességtől. :)
2010. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
anyanak lenni a legszebb dolog a vilagon!mindeggy,hogy fius vagy lanyos anyuka vagy,persze,hogy megvaltozol hiszen ezentul egy masik emberrol is gondoskodnod kell a nap 24 orajaban!nekem fiam van,nem beteges,nem siros baba de megis neha ugy erzem nem birom!de minden nap megajandekozz valami ujjal ettol ujra konyebnek erzek mindent!ha meg lessz gyerekem ugyancsak fiut szeretnek.
2010. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Hát, egyszerűen anyukának lenni jó.

Neveltem a bátyám két kislányát 5 évig. Miután kimentek a szülők után, két saját fiam született. Tehát mindkét formációt kipróbálhattam.

Minden gyereket féltünk, csak mástól, mert minden gyerek egy külön egyéniség, ezért szerintem nem lehet "egyen" nevelés. Mind a 4 gyereknél bevált (mai napig is így van), hogy partnernek tekintettem őket, és mindent megbeszéltünk, megbeszélünk, és mindég számíthattak és számítanak rám.

És semmivel nem volt másabb az életem a lányokkal, mint a fiúkkal. Persze lehet hogy azért, mert a mai napig két lányom és két fiam van. :-))


Ha lányaid vannak, akkor kicsit át kell menned Barbiba

2010. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy szeretem mindkét gyermekemet,de jobban esik,hogy a lányom 16 puszit kér egy nap,mint az,hogy a fiam amit adok,azt is letörli.Egyszerűen nem egyformák.A lányom igazi kis bújós-ölelgetős-szeretgetős a fiam igazi férfi,nem kell tutujgatni,nem szereti,egy ideje békén is hagyom.

Még annyi,hogy a fiam apás,a lányom teljesen anyás.

2010. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
A 22,13-as vagyok. Bocsánat, a mondat másik fele lemaradt: ha fiaid vannak, kicsit át kell menned Spider-Man-be, vagy Schumacher-be.
2010. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez anyuka függő dolog. Aki olyan típus, mint én, hogy nem szereti az érzelgősséget (azért amíg pici, addig igen:), nem szereti cicomázni magát, és mondjuk kiskorában is autókkal játszott és nem babákkal, ott "kézenfekvőbbnek" tűnik egy fiú:) Nekem fiam született:) Szeretnék persze lányt is, mert a kedvéért természetesen belemennék a lányos dolgokba is :)

Tehát: anyukának lenni jó ! :)

2010. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van mindkettő. Elsőnek lányom született, szeretem nagyon. Másodszorra fiam lett, az viszont egy ezer fokon égő szerelem. Teljesen más kategória. Harmadjára is fiút szeretnék.
2010. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy aki ezt írta: "Ha lányaid vannak, akkor kicsit át kell menned Barbiba" annak ezer százalékig igaza van. Nekem ez megy nagyon nehezen. Én nem tudok rózsaszín és Barbi lenni, viszont tudok kisautózni és kukáskocsit bámulni. :)
2010. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 fiam van,és szerintem én teljesen fiús típus lettem.(egy öcsém és egy bátyám van,tehát kicsiként is több volt a kisautó,mint a Barbie)

Világ életem iker lányokat akartam,de mikor megszületett az első fiam,akkora szerelem lett!Imádok pocsolyákba ugrálni,integetünk a kukásautónak(és mondta hogy anyának integetett a bácsi nem neki :-) )Jobban szeretek fiús dolgokat csinálni.Amikor megtudtuk,hogy a kicsi is fiú lesz,nem is zavart,sőt,örültem,mert ebben legalább már van tapasztalatom.DE ha lesz egy lányom,akkor persze lesznek hajcsavarók,sminkkészletek...,mert most fiúzok,akkor meg majd lányozok.

mennyiben más lenne az életünk ha lányok lennének?!Talán hangosabb lenne a ház,az ismeretségi körömben vannak kislányok,és elég hangosak :-)Meg több lenne a piros,színesebb ruhák(bár mindkét fiamnak jól áll a piros)És már most azon idegeskednék,hogy mi lesz ha kamaszodni fog,hogy óvnám meg attól,hogy ideje korán nagymama legyek :-))))

2010. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs lányom, csak egy kisfiam, de annyit elmondhatok, hogy köztünk igazi szerelem van!!!A fiam amúgy is bújós, puszilos, ölelgetős, és imádom!!!!Fél órát nehezen bírok nélküle, és napról-napra jobban szeretem, pedig mindig is kislányt szerettem volna. Én mindig csajos voltam, ez nem változott, mai napig imádom a nőies dolgokat, de teljesen otthonosan mozgok a Verdák és a Pókember világában, pontosan tudom melyik autópálya és garázs a legjobb, és hogy kik Thomas barátai. Viszont hogy melyik a legújabb Barbie és Kisbeteg Póni, arról max. a reklámokból értesülök..:)
2010. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!