Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig tudja eljátszani egy...

Meddig tudja eljátszani egy nő, hogy szereti a párját?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm már kiábrándult idősebb párjából, azonban van két kislányuk:(2évesek)

Nem akarja elmondani a férjének, hogy már nem szereti mert fél, hogy mi lesz akkor velük. (se szülei, se rokonai) és félti a párját is, hogy vele mi lesz nélkülük. Mint írtam idősebb (50feletti)


Nem tudom, hogy mit tanácsolhatnék neki. A férjének nem mondhatom el az igazat.

Szerintetek? Próbáljak tenni valamit vagy inkább hagyjam őket? (egyébként nagyon jó barátaim mindketten)


2010. nov. 27. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak ők tudják megoldani.

A nő azt tud tenni, amit akar-mármint a színlelés értem ez alatt.

De én azt vallom, mindenkinek jobb, ha éli a saját -boldog- életét, mint élnek együtt , boldogtalalnul. Ezt a gyerekek érzik meg a legjobban-még ha nincsenek is veszekedések. Szóval én a különmenetel mellett szavazok, akármilyen nehéz is -most.

2010. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!