Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éve, kb mikortól van...

Hány éve, kb mikortól van UHos vizsgálat terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Közel 30vagyok,és nem emlékszem,hogy anyum valaha is mondta volna,hogy lett volna velünk UHos vizsgálaton.
2010. nov. 28. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 33 vagyok, és velem már volt. Nővérem 37, vele még nem.

Igaz, az nem biztos, hogy rutineljárás volt.

Anyámnál komplikációk voltak, amikor velem volt terhes, kiműtöttek a hasából egy 10cm-es cisztát, amikor a 4. hónapban volt velem terhes, szóval őt vizsgálták töviről hegyire...

2010. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kb 30-35 éves lehet a találmány, mármint hogy nőgyógyászati célokra, mert az ultrahangot magát már az 1700-as években is ismerték. (persze elnagyolva).


Az öcsém 32 éves, és sem vele, sem velem nem volt még anyu uh-n. De ez egy kisvároska volt, Bp-en lehet, hogy már voltak ilyen készülékek korábban is.

2010. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem sem volt anyu uh-n, csak kézi vizsgálat volt. 30 éves vagyok, Kaposváron születtem.
2010. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pesten 30 éve biztos, hogy több helyen is volt már és alkalmazták is a terhesség során. Lehet, hogy vidéken csak később terjedt el.
2010. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


28 eves a noverem es amikor vele volt kismami anyucim akkor vittek Kecskemetre uh gepet :)

En 26 vagyok nalam mar vegig tudott jarni (azt nem tudom hanyszor volt).

2010. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En 27 eves vagyok, velem mar volt az Edesanyam ultrahangos vizsgalaton, a fiatalabbik batyam 34 eves, vele meg nem volt.

Videken volt mindez.

De akkor meg nem kuldtek mindenkit automatikusan es eleg sokat kellett varni. Anyukamat azert kuldtek, mert kb 4 honapos terhes volt, amikor kiderult, hogy babat var (szinte vegig menstrualt es csak akkor vett eszre, amikor megmozdultam). Nogyogyasz nem tudta pontosan megallapitani a terhesseg korat, ezert uh-ra kuldte Anyat. Sokat vartak es nem is mentek az uh-val sokra, mert uh-s meretek alapjan megallapitottak, hogy augusztus eleje a varhato szuletesi datumom, ehelyett en majus elejen megszulettem teljesen kifejletten 3,5 kg felett.

Szoval ennyit ert az uh (vagy az, aki vegezte a vizsgalatot).

2010. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!