Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit adtatok a gyereknek enni...

Mit adtatok a gyereknek enni mikor rotavirussa volt es kellett neki diétázni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi rotavírussal a fertőző osztályon feküdtünk. Ott háztartási kekszet ehetett meg főtt krumplit kapott, cukor nélküli teát.

Túlzottan nem volt igénye a kajára, úgy értem, hogy nem keveselte, mert eleve minden kijött belőle. De itthon is folytattuk. Köményes főtt krumpli meg keksz. Na meg sok izetlen tea, nehogy kiszáradjon. A folyadék volt nagyon lényeg.

2010. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főtt répát is lehet nem? Én csak gyerekkoromból emlékszem erre.
2010. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak itattam, mert nem fogadott el semmit. 2 éves volt.
2010. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Basszus, hol van most ilyen nyavaja?
2010. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

krumpli, keksz,tea, tea, tea.

de nem sokat evett.

2010. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 napig semmi, csak keksz vagy ropi. Negyedik napon piritott zsemle, főtt krumpli, répa. És aztán folyamatosan visszavezetni a többi ételt.
2010. dec. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sós főtt krumpli,párolt rizs,párolt sárgarépa,háztartási keksz.Gyerekorvosunk mindig azt mondja,hogy ilyenkor lehet jóval édesebb a tea,mert a szénhidrát bevitel ilyenkor minimális és azzal kicsit kompenzáljuk.Szóval édes tea és szűrt almalé kortyolgatva,nem szabad sokat egyszerre,,mert akkor hamar ki is jön.
2010. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!