Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik télen szültek akármelyik...

Akik télen szültek akármelyik évben, pont a kiírt napon jött a baba vagy többségnek előbb meghozta a hideg front?

Figyelt kérdés
Januárban szülök és érdekelne hogy kinél hogy volt.
2010. dec. 3. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ősszel szültem hidegfront elött 2 nappal. Mi egyedül voltunk a szülőszobán a férjemmel rá két napra 18-an szültek.

Akkor volt front.


azért válaszoltam mégis mert lutri hogy mi inditja be a front v. a természet maga.

2010. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én novemberben születtem és 1 héttel előbb jöttem. Nem emlékszem, volt-e front.
2010. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Iden marcius elejere voltunk kiirva es 2 hettel elott szuletett meg a manom. Akkor nem volt front, viszont elotte 2x is bekellett mennem visszatartasra, mind a 2x akkor esett le a ho es front volt.
2010. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Január végére vagyok kiírva de nem bánnám ha 1-2 nappal is de elöbb jönne.Már nagyon várom.Olyan lassan megy az idő
2010. dec. 3. 10:22
 5/16 anonim ***** válasza:

Én karácsony előtt szültem 23-án,26-ra voltam kiírva.Hidegfront jött, iszonyú nagy havazás,-20 fokok voltak.A szülészeti osztály gyorsan megtelt a kismamákkal.3 nap alatt egy kisvárosi kórház szülészetén 11 gyerek született.(ez sok volt ott)

Szóval nekem számított a hidegfront....

2010. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tavaly az első hóesés indította be a szülést, pedig lett volna még 9 napom...meg is lepett rendesen:S
2010. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

december közepére voltam kiírva, front jött, november végén meg is született a lányom.

Mi 7en szültünk azon az éjjel.

2010. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem 20 napom lett volna amúgy:D Gondolhatod, én hogy meglepődtem:D Nem is hittem el, hogy tényleg szülök csak mikor felfektettek a szülőágyra.
2010. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1. 2000. január 4-re voltam kiírva, titkon reméynedtem, hogy ezredfordulós baba lesz, de csak nem akart kibújni, így 10-én megindították szülés


2. 2009. március 8-ra voltam kiírva, aznap megindították a cukorbetegség miatt.

2010. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha hó (v. eső) jön, az melegfront én úgy tudom!Vagy lehet ez is az is?2006 dec.20-án melegfront jött az biztos. Szakadt a hó. 21-én született a lányom és rengetegen szültek aznap-alig volt hely az osztályon-majdnem mindenkinek úgy kezdődött, hogy elfolyt a magzatvíz.
2010. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!