Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A hideg front árthat a babának...

A hideg front árthat a babának úgy értem lehet nyűgösebb vagy sirósabb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor általában nyűgösebbek a babák, mert ők érzékenyebbek a frontokra. Az én kisbabám pl. még a szelet is "megérzi", olyankor is nyügi.
2009. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Demég hogy!!!!!!!!!! védőnőnk is mondta hogy érzékenyek rá a minik.

Nálunk 3 napja nyűglődés van, hidegfront volt akkor is amikor megszületett.

2009. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nyafogás van napok óta...
2009. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám, amikor hideg front van, akkor egész nap alszik. Hidegfront volt, amikor született.
2009. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de szerencsés vagy...:)
2009. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi:-) de ez csak hidegfrontnál van és ilyenkor bepánikolok, hogy beteg és utána jut eszembe, hogy "csak" hidegfront van.
2009. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első gyerkőcöm most 5 éves, és mindig a szélre volt érzékeny. Ha nyűgös volt, akkor tudtam, hogy holnap szél lesz!! Még a mai napig "kezelhetetlen" ha jön a szél. A második még csak 3 hetes, de annyit vettem észre most nála, hogy cicizés alatt tekereg, feszeng a kezemben, mintha fájna a hasa, bár nem ordít, vagy sír. Remélem nagyobb frontérzékenység nem lesz!
2009. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!