Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Válaszolna valaki egy pár...

Válaszolna valaki egy pár kérdésemre missed abortusz ügyben?

Figyelt kérdés

A bátyámék babát vártak ma kellett mennie a barátnőének uh-ra 12het 5 nap van a papírra írva.De már nem élt a baba:(

1.Lehetett az abortusz miatt?

2.Vagy talán azért mert összevissza szokott lenni a menstruációja?

3.Elküldték orvoshoz egy másik kórházba,de csak holnap kell befeküdnie.Csinálhatnak ilyet?Nem lesz valami baja a barátnőjének?

4.Azt álmodtam hogy meghal a baba.Ugye nem azért történt?Nagyon rossz érzésem is volt és félek hogy emiatt is következett be.

5.Mikor lehet próbálkozni újra babával?

6.Lehet hogy az a baba is megfog halni?mennyi az esélye?

7.És egyáltalán mitől lehetett.mert orvos semmit nem mond.


2009. nov. 5. 16:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy már volt abortusza 1 éve.
2009. nov. 5. 16:19
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

1: Hát nemtudom hogy lehetett e az abortusz miatt,de én kicsinek látom annak az esélyét.

2: A menseshez semmi köze az elhalálozáshoz!A baba méreteit illetően van csak köze,hogy mikor volt mensi és mikor volt pé. stb.stb. így mikor foganhatott.Ez lehet később és előbb is és azért vanak az eltérések a mensihez képest.Nemtudom mennyire vagyok érthető.

3: Lehetséges azért küldték el másikhoz hogy az is nézze meg és biztosra menjenek.Engem is megnézett másik doki anno,igaz ugyan abban a kórházban.Nem lesz semmi baja.

4: Nyugodj meg nem azért történt mert te ezt álmodtad!!!

Igaz van amikor az ember megérez dolgokat.Nekem van is egy ilyen ismerősöm,de az most nem ide tartozik.

5: Általában 3 hónapot szoktak javasolni.Nálam anno 1 évet mondtak mert a fiatal koromat nézték.

6: Sajnos bármi megtörténhet,de nem szabad egyből így belefogni hogy biztosan az is meghal.Én 14 hetesen "vetéltem" el és most 39 hetes km. vagyok.Valószínű nem lett volna életképes vagy beteg lett volna.Bocsi hogy ezt mondom és tudom ez mennyire fájdalmas,de jobb előbb mint esetleg idősebb terhességet megszülni.

7: Ezt nekem sem tudták megmondani hogy mitől volt.Szerintem sok minden közre játszik.Pl:ideg,fertőzések,betegségek stb.

Nagyon nagy kitartást kívánok nekik és fel a fejjel.

2009. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt februárban, előtte pedig egészséges gyermeknek adtam életet!

Most újra babát várok és bizakodom. A sors ezt mérte rá.


1.azt mondják, hogy az abortusz növeli a későbbi vetélések kockázatát

2.a mensi nem befolyásolja

3.ez a szabály, hogy másik, független orvosnak is meg kell vizsgálni

4.hülyéskedsz ugye???

5.majd a doki elmondja, nekünk 3 hónapot kellett várni, de 6 hónapra jött öszze

6.nem valószínű, ha mégis bekövetkezne, akkor az anyánál van vmi szervi baj, ki kell vizsgálni

7. azt, hogy mitől lehet, nem fogja megtudni, lehet kromoszómarendellenesség, fertőzés....senki nem tudja

a 12 hétben a "mindent vagy semmit" elve működik, ha életképtelen lenne, a természet elintézi

2009. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!