Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresem azt az anyukát, aki...

Keresem azt az anyukát, aki pár hete írt a liberonak, mert nem volt gumis a pelus. Válaszolna néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem, hanem ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Nem a kérdést keresem, hanem az anyukát akinek válaszoltak a liberotól, de azért köszi.

2010. szept. 3. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:

nincs mit :)


ha jól értem, a kérdés kiíróját keresed. neki tudsz privát e-mailt küldeni (a kérdés kiírása alatt van a link).

2010. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Már írtam neki, de még nem reagált. gondoltam itt előbb megtalálom.
2010. szept. 3. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, jó, akkor nem kotyogok közbe :)
2010. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem én vagyok akit keresel, de nekem is gondom volt a Liberóval, tegnap írtam ki a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Én is írtam nekik tegnap este, és délelőtt válaszoltak, mit szeretnél tudni?

2010. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is írtam nekik és azt válaszolták, hogy küldjek vissza egy db-ot + a gyártási számot és kicserélik. Az érdekelt volna, hogy az a gyártási szám ami fehér alapon nyomtatva vannak számok a csomagolás oldalán a vonalkód alatt? A másik, hogy visszaküldte-e a mintát és mi lett a vége? Kicserélték az egész csomagot? Vagy mire lehet tőlük számítani? Ma vettem még egy csomaggal a tescoban és ez is hibás. Holnap viszem vissza remélem kicserélik.
2010. szept. 3. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, az a gyártási szám. De szerintem ne szórakozz, a Liberóval való levelezgetéssel. A boltban ahol vettem nekem elsőre azt mondták, hogy kicserélik. Én nem küldök nekik mintát. Nem is tudom, hogy gondolták, mikor világosan leírtam, hogy a hiba csak akkor jön elő, ha a gyerek elkezdi használni. Tegnap este meg pont belepisilt, most küldjek nekik pisis pelenkát? Szerintem te is inkább vidd vissza oda ahol vetted, gyorsabb és egyszerűbb. Én is csak azért írtam nekik, hogy ha nem veszik vissza a boltba, akkor talán még tudok tenni valamit, de szerencsém volt.
2010. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
amit ma vette, azt holnap visszaviszem, de amit a múltkor vettem annak nincs meg a blockja és fele már elfogyott, mert nappalra el tudtam használni
2010. szept. 3. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!