Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell egy újszülöttről...

Miért kell egy újszülöttről 326598 db fényképet feltenni az Iwiw-re?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 16:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
11%

Az a gond, hogy pl.: iwiwen, ha az "ismerősök friss képei"-re kattintok, akkor ott, hogyha született gyerek, akkor csak ő képei jelennek meg. :S Nagyon idegesítő, attól, hogy született a családban gyerek, jó ez nekik hatalmas öröm, de attól még az ismerősök 90%-a leszarja, hogy egyel több purdé lett a világon.

De amúgy, hogy le lett mindenki pontozva, az anyatigrisek már megkezdték a porontyaik képeinek a védelmét. xD

Hát sajnos fáj az, hogy az ő kis szeme fényük más szemében csak egy újabb gyerek, főleg, ha még jó rondára is sikerült a kis jövevény. :D

2010. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

"Nem nézzed" - Hehe, nem olyan egyszerű!


Nem bírom figyelmen kívül hagyni a hírfolyamomban azt a 50 képet, amit egy napon töltenek fel az illetők!


Sokszor azt hiszem, hogy beakadt az iwiw, mert három ugyanolyan bélyegképet tesz ki ízelítőnek. Ha rákattintok látom, hogy én hülye, hogy lennének egyformák, hiszen, az egyiken a szeme csukva van, a másikon összeszorítja az öklét, a harmadikon meg kinyitotta a szemét, a negyediken "tele a pelus", csak ez nem látszik a képen hálisten :)

2010. dec. 7. 17:50
 13/27 anonim ***** válasza:
21%
Megértelek. Állítsd be a szűrőt.
2010. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%
Állítsd be, hogy nem akarod látni a híreit, és meg van oldva a gondod. Mondjuk én már nem használom az iwiw-et egy ideje, de volt olyan ismerősöm, aki meg 10 percenként kirakta ugyan azt az eseményt, és csak azzal volt tele az egész. De ki a fenét érdekel, hát elrejtettem és kész.
2010. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%
Javaslok egy megoldást: Írj egy üzenetet ezeknek az ismerősöknek, hogy téged nem érdekelnek a ronda kölykük képei, többet ne tegyenek fel. Erre ők megnyomják az ismerős törlése gombot. Mindenki jól jár, te megszabadulsz a képektől, ők meg egy bunkó ismerőstől.
2010. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez az miért nem ott reklamálsz??? Logikusabb lenne szerintem, mint hogy itt sztárolod magad.


Nem is értem mit vártál, beírod ezt a kérdést pont a gyerekneveléses részhez és azt várod az összes anyuka (akik ellen igazából irányul a kérdésed) majd egyet ért veled???


Én nem töltök fel semmilyen közösségi oldalra ezer meg 1 képet a gyerekemről, de kikérem magamnak hogy így beszélj bármelyik édesanya gyerekéről, még így látatlanba is.

Hogy lehet így beszélni egy gyerekről??? (nem csak a kérdezőnek szól)

2010. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg ez a legnagyobb problémád???Jó neked.Én is szoktam felrakni a lányomról képet és képzeld sokan várják,hogy töltsem fel.Az mindenki saját magánügye,hogy mennyit és mit tölt fel!!!Neked nem kel megnézned ha nem érdekel.Purdé meg annak a gyereke aki irta.
2010. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%

Remélem egyszer a te feleségedről és a születendő gyerekedről is így fog valaki beszélni.

Tiszta szívből kívánom neked!!!!


Ja és Boldog Karácsonyt!!!

2010. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
26%
A sajátom érdekel majd csak, másé nem. :D Feleségem meg elég nehezen lenne.... :D
2010. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
66%

Hát az még szomorúbb hogy nem férfi vagy.....

Majd mikor megszületik a babád, jusson eszedbe az amiket ide írtál. Mikor majd a boldogságtól rózsaszín köd borul a szemed elé.....

Itt névtelenül az ír és azt ír aki és amit akar. Nincs benned egy csepp gerincesség sem. HA a szemembe mondanád azt amit itt mondasz elhinném hogy az én gyerekemre mondod, de így nem.....

Viszont ha a szemembe mondanád kb szemközt köpnélek és nem foglalkoznék veled, mert az ilyen emberek csak szánalmat keltenek, bennem. Nem tudsz feldühíteni, sajnálni tudlak csak. Biztos nagyon sivár, szeretethiányos lehet az életed, ha ebben leled boldogságodat hogy ide ilyeneket írogatsz.

2010. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!