Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell egy újszülöttről...

Miért kell egy újszülöttről 326598 db fényképet feltenni az Iwiw-re?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 16:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%

Sajnálom hogy ilyen nyomorult életed van....gondolom sok lelki törés ért...esetleg volt pasidnak lett gyönyörű gyereke vagy meddő vagy vagy simán egy rossz indulatú megkeseredett banya :)

Nem irigyellek......

Viszont köszi mert eszembe jutattad hogy milyen rég töltöttem fel már képet a kislányomról...és hamarosan még egy gyönyörű gyerekről fogok 365313123123 milló képet felrakni és majd ha vkit idegesít az ismerőseim közt akkor töröljön.....ilyen ismerősökre mint te nekem nem lenne szükségem :)

a másik meg hogy nekem az ismerőseim egyben a barátaim,...én nem veszem fel az útszéli hentest, meg a szomszéd szomszédját is ismerősnek csak hogy többen legyenek....lehet te ezt rontottad el ...ha vki idegesít töröld és ne itt gyerekeskedj ......és ezentúl menj rá a minőségre és ne a mennyiségre...(már mint aki neked minőségnek számít :))) )

Komolyan sajnállak!

2010. dec. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is felraktam minden hónapban egy, vagy két képet a fiamról, már van fent 30 kép róla, és az ismerősök reklamálnak, hogy mostanában nem rakok fel róla képet. Egy pucér kép sincs róla fent, és azért rakok havonta, mert azok az ismerőseim akik messzebb laknak tőlem szeretik megnézni, hogy hol tartunk a fejlődésben, milyen most a fiam. Most megyek is, és teszek még fel, mert hétvégén volt a második szülinapja.
2010. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

Akinek nem tetszik, az ne nézze meg a képeket. Nem itt kellene reklamálni.

Én is rakok fel képeket, mivel sajnos nem minden rokonommal és ismerősömmel tudok gyakran találkozni, mert messze laknak. De nem sokat szoktam felrakni hetente 4-5 képet és nincs pucér kép róla. De megyek és rakok fel, mert még ebben a hónapban nem raktam fel róla, és akinek nem tetszik töröljön!!!

2010. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

Személy szerint sokkal szívesebben nézem a kisbabák képeit, mint a félmeztelen mobilba csücsőrítős, saját magam fotózom és pózolok ezerrel típusú képeket.

Míg nem volt meg a kisfiam én is inkább a bulikról, nyaralásokról stb. tettem fel, de ma már inkább róla, nem 100-at, de havi 2-3t biztos.

és hogy miért? mert büszkék rá, nyilván nincs még gyereked, különben ez nem is lenne kérdés. Egyébként ha zavar, miért nem törlöd az ismerőseid közül az illetőt??? és slussz, probléma megoldva.

2010. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
33%
Jól neki estetek szegény kérdezőnek, de nem az a baja,hogy valaki tesz fel 3-4 képet a babájáról, hanem az,hogy rengeteget és ugyanolyat tesz fel.
2010. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24 fénykép van fent a fiamról.időközönként frissítem a képeket,a régieket törlöm,tehát mindig csak 24 kép van fent.és van akit érdekel,mert ha nem teszek fel új képeket, a távolabb élő családtagok reklamálnak.Pucér képet soha nem raknék fel,ultrahangos képet meg eszembe sem jutott.Nem éltem volna túl,hogy ha nem születik meg a baba valamilyen okból,nekem meg a kép alapján már mindenki gratulált volna.Engem is zavar,amikor szinte ugyanabból a képből fent van tíz,de nem foglalkozok vele.Ne is értem,hogy miért bosszankodsz ezen.Neked biztos nincs még gyermeked,de ha lesz majd,akkor meg fogod érteni,hogy egy anya milyen büszke a gyermekére még akkor is,ha más nem látja olyan szépnek,okosnak,ügyesnek is.Azok meg akik bunkó módon írtak erről a dologról,pl purdénak nevezték a gyerekeket,megvillantották a szegénységi bizonyítványukat.
2010. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Én nem azokról beszélek, akik 50-et feltesznek, hanem azokról akik az 1-2 hónaposról több, mint 200 darabot.
2010. dec. 9. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!