Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan apasszam el véglegesen...

Hogyan apasszam el véglegesen a tejem? (Már majd egy éve nem szopizik a fiam. )

Figyelt kérdés

Másfél év szopizás után kellett sajnos antibiotikum-kúra miatt abbahagynom a szoptatást. (Bár ekkorra már csak lefekvés előtti szopi volt az egész, és nem is igényelte azóta sem.)

Mindez majd egy éve... de még mindig van tejem!

Mit tegyek, hogy elapadjon? (Feszül is a mellem, illetve őrületes méretű... :S)


2010. dec. 9. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Nem lehet ra kerni injekciot?

Emlekszem anyukamnak felajanlottak amikor kivettek a vakbelet, de O vissza utasitotta es mindig fejt, hogy el ne apadjon.Igy amikormeggyogyult ujra szoptathatott.Igaz ez 12 eve volt.


off: en szivesen elfogadnam azt a tejet ami az elmult egy evben nalad termelodott :(

2010. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Urtica Urens 30 CH napi 2x5 golyó - vény nélkül lehet kapni a patikában

Bromocriptin (bromokriptin) az orvos irhat fel

2010. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemrég apasztottam el.Urticaurens ch 30 napi 3x5 golyó, nekem három dobozzal kellett szednem mire elkezdett apadni.Mellette pedig jegeltem a mellem. Fagyis dobozba tettem vizet be a mélyhűtőbe és ha megfagyott rá a mellekre.Úgy hogy a bimbókat is érje.Durva de hatásos.

Még most is van 10-20ml a melleimbe de már nem feszülnek, nem csomósodnak, fejni sem kell,tök plötyi mind a kettő.Így majd szép lassan teljesen elapad.

Nekem is állandóan feszültek, a vége felé már annyira megnőtt, hogy 75E kosaras melltartóm volt:(

2010. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!