Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam át 2,5 évesen...

Hogy szoktassam át 2,5 évesen a pohárból ivásra véglegesen? 2

Figyelt kérdés

Iszik pohárból is, de abból csak kb. 10-20 ml-nyit. Már az őrületbe kerget. Cumisüvegből meg megiszik 200-300 ml-nyit is egyszerre.


Hogy lehet elérni, hogy pohárból is igyon többet?


2011. máj. 8. 20:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Főleg most, hogy meg van fázva, többet kéne innia, de pohárból két korty, mig cumisüvegből megiszik majdnem egy teljes üvegnyi teát is.
2011. máj. 8. 20:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták, hogy a cumisüvegből csak vizet igyon, a pohárból meg valami szeretett italt, teát, gyümölcslét. De nekem az vált be, hogy vettem neki egy drága poharat, ami nagyon tetszett neki, ezért ivott belőle.
2011. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ha beteg, akkor told el a pohárból itatás tanítását, fontosabb a folyadék, mint a pohár, ráér nyáron is megtanulni inni pohárból, akkor nem akkora baj, ha magára loccsantja, hamarabb szárad a ruha :)
2011. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig próbáltam vegyesen is, hogy c.üvegben a kedves ital, a pohárban a víz, és fordítva.. :) De mindkétszer ugyanaz az eredmény. De ez a pohár nagyon jó ötlet! Akkor majd elmegyünk választani együtt egyet, és akkor hátha! Köszi, ez jó!!! :)
2011. máj. 8. 20:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, persze nem is most akarok ezzel kísérletezni. :) Örülök, ha iszik, most mindegy miből :)
2011. máj. 8. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezen nem igazán problémázok,IGAZ,a fiam-aki jövő héten lesz 3! éves-csöpögésmentes(csőrös)itatóbol iszik(MAM).Pohárból is tud szépen,nem önti le magát,de ez kényelmesebb Neki(naponta autózunk,jövünk-megyünk).A nagyobbikkal már nincs ilyen gond.
2011. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sem problémáznék, csak sokat utazunk BKV-val, és egy ekkora gyerekkel már tök cikinek érzem a cumiztatást. 100 cm a drágám, 15 kiló, (a 2,5 évéhez) mindenki 3-4 évesnek nézi, és cuclizunk a villamoson...
2011. máj. 9. 00:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:az én Drágám 17.5 kg,102 centi,ám egyáltalán nem zavar,ki mit mond!Holott mi is metrózunk,HÉV-en,buszon utazunk,ha a kis Fickó így szeretné...különben cumizik is-altatáshoz,nyűgösséghez kell Neki-de engem az sem érdekel,ha valaki ezért szól be!Én semmit nem érzek gondnak...majd felnő mindenhez.
2011. máj. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
BKV-n úgysem inna pohárból...sportkupakos tarka Kubusüveget használunk utazás közben
2011. máj. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
BKV-n is csak a cumisüveget kéri ha szomjas. Van nálam sportkupakos víz is, de az nem kell neki. A nyáron mindenképp le fogom szoktatni a cumisüvegről. A cumit szerencsére 8 hónaposan magától elhagyta. :) Köszi a válaszokat! :)
2011. máj. 10. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!