Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki miért látogatja ezt az...

Ki miért látogatja ezt az oldalt? Mennyi időt töltötök itt anyukák?

Figyelt kérdés
Néha azon kapom magam hogy egy csomó tenni való helyett itt olvasgatom a válaszokat, amik nem érintenek vagy tök szubjektívek a válaszok. Ti hogy vagytok ezzel?
2010. dec. 11. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is igy vangyok,ezt használom kikapcsolódásnak,bár néha csak felhúzom magam a válaszokon:-)Meg érdekel ki miről mit gondol.
2010. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert még van rá időm. :) Én is kikapcsolódásnak ülök le és olvasgatok. Sokszor nem is válaszolok, csak átolvasom a kommenteket.

Első babámat várom, rengetek jó tanáccsal, magyarázattal találkoztam itt, mit és hogyan lehet jobban vagy ügyesebben csinálni. Szeretem azoknak az anyukáknak a válaszait, akik nem ítélkeznek, nem kioktatnak, csak leírják, hogy ők hogyan csinálták ezt-vagy azt, és bejött az adott dolog vagy éppen elismerik, hogy ez nekik sem volt jó.

Na, meg itt több kismamával lehet tartani a kapcsolatot, jó tudni, hogy nem vagyok egyedül a hülyeségeimmel és a kételyeimmel. :)

2010. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebéd után alszik egy nagyot a 2 éves kisfiam. Ilyenkor megfőzöm vagy előkészítem a vacsorát és utána jövök megnézni a gyereknevelés rovatot. Átfutom a kérdéseket, ha tudok, válaszolok. Ha olyasmivel találkozom, ami épp engem is érint, akkor mazsolázgatok a válaszokból:-)
2010. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Mi most próbálkozunk a babával és eddig még nem jött meg, 7-8-án kellett volna megjönnie. Holnap fogok tesztelni. Azért látogatom az oldalt mert azt hiszem, hogy itt majd megmondják nekem, hogy terhes vagyok-e vagy nem, illetve, hogy a hasonló kérdésekből majd kikövetkeztetem. Bár tudom ez nem így van, először a teszt majd az orvos fogja nekem mondani.
2010. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor megtudtam, hogy babát várok, akkor keveredtem ide. A 9 hónap alatt elég sokat olvasgattam az oldalt, de a kislányom már 11 hónapos, nem igazán jut már rá időm. Mikor alszik (mint most is) akkor olyan 20-30 percet töltök itt, attól függ, milyen kérdések-válaszok vannak :) Az elején nagyon sok infot gyűjtöttem innen, ma már inkább megszokás :)
2010. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
engem érdekel, hogy ki milyen gondokkal küzd. Szívesen olvasom, hogy ki hogy él, milyenek a körülményeik, milyen a párjuk. Engem az ilyesmi érdekel. Ha hasonszőrűt találok, örülök, hogy a bajommal nem vagyok egyedül.
2010. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor alszik a kisfiam (még 2x egy nap), gyorsan megcsinálom amit kell, aztán jövök ide... szeretem olvasni, más mit hogyan csinál, hogy él, miket tud a gyereke. Sok ötletet is merítettem már innen. Néha kiakadok egy-két válaszon, de az élet már csak ilyen... Este még néha feljövök, ha nincs jobb dolgom. Egy nap kb. 1-2 órát töltök itt.
2010. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj, hát ez már nálam függés!:))Jobb mint egy újság-szórakoztató, információ dús, sokszor humoros és érdekes.

Életszerű.Ezért járok ide.Kikapcsol, megnyugtat, kérdezek, válaszolok-jó.Tetszik.Nagyon sok időt tudok itt eltölteni -még.:))

2010. dec. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó néha hasonló sorsokat olvasni, haonsló problémákat.


Néha jó ha kicsit kipanaszkodom magam.


Néha meg jó ha tanácsot tudok adni másoknak, vagy csak egyszerűen jüt derülni egy vicces válaszon.


Aki otthon van kisbabával vagy totyogóssal, azoknak kell felnőtt, emberi hangot is "hallaniuk", és hát ez az oldal ezért pont jó :)

2010. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!