Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akik a top 30-ban...

Anyukák! Akik a top 30-ban vagytok, mennyi időt töltötök itt naponta?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is feljebb kerülni a ranglistán... :)
2010. dec. 22. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

A top 5 ben vagyok ehhez napi 2 -5 órát -mikor hogy -ezt nem úgy kell érteni hogy reggel ideülök és zsibbadásig hanem bevan kapcsolva ránézek és ha jó kérdések vannak akkor mehet.

Ha nincs kedvem semmihez és a gyerkőc mamánál van leülök ide és válaszolok.


Egyébként anno úgy kerültem be a top 10 be hogy a mütétből való lábadozást itt a gép elött töltöttem.


Ha megfelelő stilusban hasznosakat irsz bekerülsz egy a titok : ne akarj minden kérdésre válaszolni mert úgyse lehet.

2010. dec. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor reggel ülök itt, amikor a kisfiam még alszik, meg délben, amikor szintén alszik egyben 2-3 órát, közben megy a gép, én főzök, vagy valami más házimunkát végzek, de azért közben rákukkantok. Meg még este, amikor már alszik a gyerkőc, akkor is ide szoktam ülni, de olyankor már kevésbé, mert a párom is használja.
2010. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

15. vagyok a listán, napi 6 órát netezek, vagyis az elmúlt héten egész nap a gép előtt ülök:)

Mamiéknál vagyunk, játszanak a gyerekkel, etetik itatják kiviszik altatják:)


Aki az első 10-ben van, annak szerintem reggel 6-18 itt kell ülnie a gép előtt.

2010. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell. Írtam már, hogy mennyit vagyok itt, és jelenleg a második vagyok babás témában. Az se mindegy, hogy mióta vagy az oldal tagja.
2010. dec. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

első v. vagyok.


dehogyis! rövid idő alatt is lehet sok kérdésre válaszolni.

a háztartást is vezetem és a gyerekkel is játszok közben.

délben van a legnagyobb forgalom akkor érdemes sok kérdésre válaszolni meg vakon gépelek igy kicsit gyorsabb.


Szóval nem egésznap... ezt határozottan tagadom. Kár hogy gerdall nem ir.. mert jó ideje Ő az első.

2010. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én a harmincban nem vagyok benne,de 30-40 között vagyok.én reggel ülök ide,amíg alszik a fiam,meg délben,amíg szintén alszik 2-3 órát.persze nem csak ezzel foglalkozok,mert közben házimunka is, van.én nem válaszolok minden kérdésre,csak amihez valóban érdemben hozzá tudok szólni
2010. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mostanaban a 15. hely kornyeken vagyok es alig vagyok itt.

Talan napi fel ora, max egy ora. Ket picim van, csak akkor jutok gephez amikor ok alszanak, altalaban estenkent, illetve ilyenkor reggel.

Viszont en mar harom eve regelve vagyok, meg az elso terhessegem kornyeken es egy gyerek mellett sok idom volt, akkor sokat voltam itt, akkor sem sok-sok orat naponta, csak gyorsan valaszoltam. Es en ertekelni is szoktam, kb mindent pozitivra, max azt negativra, ami teljesen nem a kerdesre volt valasz, csak idiota beszolas, vagy ritka rossz poen egy tizenevestol aki ide tevedt.

Akkortajt mondjuk az 1-4. helyen voltam.

Amiota ket gyerek van azota van a napi max egy ora, igaz, hogy akkor sok valaszt kuldok el, amiben biztos vagyok roviden, tomoren.

Szoval nem sokat kell itt ulni, ha gyorsan olvasol es gyorsan gepelsz.

2010. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Max 1 órát, 3. vagyok.
2010. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mx 2 orát vagyok ezen az oldalon és mégis csak a 77edik vagyok, de én nem törekszem feljebb és feljebb, szoktam válaszolni is természetesen de olvasni is, ha vannak értelmes válaszok.
2010. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt szerintem nem torekvesrol van szo, ne ertsetek felre.

Szerintem ha valaki valaszol rendszeresen, tehat nem csak nezelodik es neha valaszolgat, hanem amihez tud hozzaszol, az egyutt jar azzal, hogy a pontjai nonek.

Tehat nem azert valaszolunk, hogy a toplistan feljebb jussunk, hanem azert jovunk az oldalra, hogy valaszoljunk-olvassunk es ezzeljar a pontok novekedese.

2010. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!