Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban nagyon kevés az...

Valóban nagyon kevés az esélyem, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alul működésem van. Voltam nőgyógyásznál, azt mondta, ha gyereket szeretnék előtte valami kezelésre lenne szükségem! Ha védekezés nélkül feküdnék le a párommal, kevés esélyem van, hogy terhes leszek? Igazából, a menstruációm is elég ritkán jön meg a betegség miatt...Valakinek esetleg hasonló betegsége és tapasztalata van írjon! Vagy akárki aki tud erről valamit!Köszi
2010. dec. 13. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is alulműködésem van, szedem rá a gyógyszert, de a háziorvos azt mondta, h ne hagyjam abba a fogamzásgátlót, mert bár kevesebb az esély rá, de igenis összejöhet egy baba.

Szóval azt ajánlom, h kezeltesd, ha már kiderült, hogy ne akkor kelljen éveket várni, mikor már nagyon szeretnél gyereket. Mert annyi idő is lehet, mire javul a dolog.

Semmi különleges dolog, csak reggel felkeléskor kell egy tabletta, az életeden nem fog változtatni. Legalábbis most.

DE MINDENKÉPP VÉDEKEZZ, HA NEM AKARSZ BABÁT!

2010. dec. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szedem a gyógyszert évek óta...és mindig védekezem, csak úgy kíváncsi voltam, hogy, ha esetleg egyszer nem védekezem majd, vagy valami történik, mennyi esélye lesz, hogy terhes leszek...nem vagyok terhes 100%!
2010. dec. 13. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!