Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha különleges nevet akarok...

Ha különleges nevet akarok adni a gyerekemnek mit ajállanátok?

Figyelt kérdés

Nem olyat akarok hogy Kamilla,meg Anna,Bence,Ákos...stb.Fiú és lány nevekt is várok! :D

És ha Magyarországon élek akkor ciki angol vagy külföldi nevet adni a gyerekemnek?


2010. dec. 13. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Gvendolin,Paula,Szása,Hargita,Helka

Maximiliam,Kevin

2010. dec. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Samantha és Kevin.
2010. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kolompár Pamela,

Orsós Riki martin:)

Bocsi, tudom, vezetéknevet azért nem akarsz másikat:)

Nekem az Emese még mindig tetszik. Szerintem nem is túl gyakori.

Aztán: Jázmin, Dalma, Ráhel, Dolly

Van amikor ciki, hogy külföldihez magyar vezetéknév párosul(lásd az első 2 javaslatomat), de ehhez tudni kéne mit választassz!

2010. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

pl:

Rubina, Hilária, Amanda,

Kevin, Brendon


Én nem pont cikinek gondolnám, csak számomra érthetetlen, hogy miért kap egy magyar kisgyermek külföldi nevet, ha egyik szülője sem külföldi.

De mivel semmi közöm hozzá, így írok még pár példát, hátha tetszik valamelyik:

Amarillisz, Irina, Vanessza,

2010. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
KVÁJGON DZSIN
2010. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor ciki, ha úgy van írva pl. Vanessza, Dzsesszika stb. Egyébként nem. És különben is mindenki maga dönti el, hogy neki mi tetszik, ne foglalkozz másokkal, mert neked meg az átlagos nevek nem tetszenek.

Ajánlani nem nagyon tudok, mert ahhoz ismerni kéne a vezetéknevet is, meg az ízlésedet :)

Vannak olyanok, amik különlegesek is, de azért mégsem annyira. pl. Korina, Noella, Hanga, Helka, vagy Hunor, Kevin, Kende, Ármin stb.

Meg vannak nagyon különlegesek is, pl. amit az első válaszoló írt,pl. a Gvendolin, Fiorella, Villő. Fiúnevekben nem nagyon tudok ilyen különlegeset.

Ezt böngészd át!

[link]

2010. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Írd le a vezetéknevet, ahhoz könnyebb lenne ötletet adni!
2010. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Kérdező, a kevesebb néha több, ha érted mire gondolok. (Egy Anna meg egy Bence sokkal nemesebben tud hangzani, mint egy kimondhatatlan, megjegyezhetetlen külföldi név).


Egyébként Martin, mint fiúnév?

2010. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a neveket.:)

Nagyon szépek.

2010. dec. 13. 15:47
 10/17 A kérdező kommentje:

És a vezetéknevek:(nem csak magamnak keresek különleges nevet hanem barátaimat is érdeklik)Szabó,Takács,Müller.

Köszönöm Szépen! :)

2010. dec. 13. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!