Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha különleges nevet akarok...

Ha különleges nevet akarok adni a gyerekemnek mit ajállanátok?

Figyelt kérdés

Nem olyat akarok hogy Kamilla,meg Anna,Bence,Ákos...stb.Fiú és lány nevekt is várok! :D

És ha Magyarországon élek akkor ciki angol vagy külföldi nevet adni a gyerekemnek?


2010. dec. 13. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%

R3PT01D LE@D3R

:-DDD

2010. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A Szabó és a Takács mellet bután néz ki egy mostanság divatos külföldi név. A Müllerhez valami európai elmegy, pl. Stefánia.

(Egyébként sok név van, ami külföldi eredetű, de annyira elterjedt, hogy senkinek fel sem tűnik, pl Emma. De értem mire gondolsz, nem akarsz gyakori magyar neveket, ill. ősmagyarokat.)

2010. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Külföldi nevet ezekhez a vezetéknevekhez semmiképpen!


Szép a Zétény, Villő, Cserne, Merse, Telena, Mikolt, Zenkő, Zolna.

2010. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Felícia, Letícia, Nedda, Helka, Gerda

Dante, Axel

2010. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A Müllerhez valami németesebbet el tudok képzelni, a másik kettőhöz külföldit semmiképpen.

Viszont attól még a különleges nevekről nem kell lemondanod! Lehet pl:

Takács/Szabó Ráhel, Benigna, Petronella stb.

2010. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Én először javasolnám az "ajánlanátok" szó helyes leírásának a megtanulását, már az is elég különleges lenne.
2010. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Müller Ágoston, Müller Milán, Müller Martin. Ezek nagyon szépen hangzanak szerintem és igazán különleges.
2010. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!