Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan vannak közületek ilyen...

Sokan vannak közületek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki,hogy karácsonyra a férjemmel nem fogunk tudni egymásnak ajándékot venni.Sajnos az anyagiak nem engedik.A családban hat gyermek van és azoknak kell venni,igy sajna egymásra nem jut.Nekünk 2 gyermekünk van és 4 rokon gyermek,akiknek kell ajándékot vennünk.Csak mi vagyunk ilyen rettenetes anyagi helyzetben vagy más is.Engem nagyon bánt a dolog.
2010. dec. 15. 11:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Akkor természetes,hogy a legnagyobb öröm,hogy együtt lesztek.
2010. dec. 15. 13:10
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megbeszéltük a párommal, hogy nem veszünk egymásnak ajándékot. A gyerekek kapnak ez a lényeg. Viszont ami a legfontosabb nem mindenhez kell pénz. Meglepheted a párodat máshogy is. Hidd el biztos örülne, ha szexisen felöltöznél és elcsábítanád karácsony este. (legalább is nálunk tavaly bejött)Csak a fantázia szab határokat.:-D
2010. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jó ötlet,meg is fogadom.
2010. dec. 15. 13:30
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Sajnos a mai vilagban ez nem meglepo.Az egesz csaladdal megbeszeltuk, hogy mindenhol csak a gyerekek kapnak ajandekot.Sok helyen mar a haracsonyi menu is luxusnak szamit.Van ismerosom akik mar jo ideje sporolnak, hogy hust tudjanak venni karacsonykor (husleves, toltottkaposzta, sultek, rantottak).

En annak fogok a legjobban orulni, hogy az egesz csalad egyutt lesz beszelgetunk hulyeskedunk es activitizunk minen karacsonykor :)

2010. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi már akkor megbeszéltük a párommal, hogy nem veszünk egymásnak ajándékot, amikor 2 éve megszületett a kisfiunk. Azt a pénzt is inkább a gyerekre fordítjuk. Vagy félretesszük, mert tavasszal hazajönnek a gólyák, és egy érkezik hozzánk is.

2010. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem veszünk egymásnak. Egyrészt nem is igazán van most rá pénzünk, januárban érkezik a 2. gyerkőc, másrészt ha valamit szeretnénk, azt mindig megbeszéljük és általában közösen vesszük meg, vagy valami olyant veszünk ami közös! Tavaly új bútordarab volt az ajándék és nagyon örültünk neki!!!!


Nekünk az a legszebb ajándék, ha láthatjuk, hogy a 2,5 lányunk mennyire örül a fának, ajándékoknak és hogy együtt lehetünk. A munkám miatt sajnos volt már nem egyszer, hogy karácsonykor is dolgoznom kellett, távol a családtól, úgyhogy én igazán tudom értékelni az együtt töltött szent estét! Hidd el nem is kell szebb ajándék, mint hogy a családod körében lehetsz!

2010. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül.

Ingyenes ajándékok pl. Egy papírra felírod, hogy az ajándéka egy óra masszázs, amit nálad válthat be (viccesen megfogalmazva, dobozba csomagolva), vagy ha pl. szeret horgászni, vagy van valami hobbija, akkor egy szabad délután amit annak szentelhet, anélkül, hogy sietnie kéne haza segíteni.

vagy kedvenc tortát megsütni

gyertyafényes vacsora miután gyerkőc elaludt egy finom borral

vetkőzős pókert játszani igyekezz veszíteni(tuti értékelni fogja)

ennyi jutott eszembe, remélem segítettem hátha ihletet adtam hasonlókhoz.

Boldog karácsonyt!

2010. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

mi is együtt szoktunk karácsonyi ajándékot venni magunknak: kávéfőzőt, mosógépet, stb. Idén elég rosszul állunk anyagilag, de van rá esély, hogy még karácsony előtt bejön valami nagyobb összeg, így a párom elkottyintotta, hogy tévét szeretne venni nekem karácsonyra, ha összejön:)Ezenkívül Mol-pontokból is összegyűlt már egy pár, úgyhogy azt fogja nekem ajándékra váltani, konyhamérleget kértem:)

Nálunk csak a nagyszülők és az öcsém van még, akik ajándékot kapnak, kisgyerek csak a fiunk van, ő rendes ajándékot kap. A páromnak is valami egyszerűt veszek, asszem piperetartó táskát, mert mostanában elég sokat utazott és hiányzott neki:)

Ja, tavaly karácsonykor felújítottuk a fél házat, ez volt az ajándékunk. Mi annak örülünk, ha még egy plussz háztartási cuccot be tudunk szerezni, sajnos még elég sokminden hiányzik.

2010. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mióta megszületett a kisfiam mi sem veszünk egymásnak ajándékot.

Idei karácsonyunk nagyon szar lessz,albérletben lakunk mire kifizettem az összes számlát maradt 20 000ft-om.Még jó hogy párom kap év végi prémiumot abból főzök meg veszek valamit a fiamnak.Igaz nem sok,de ha azt most nem kapta volna nem is tudom mi lett volna,kisfiam 15hós ez az első karija amit talán élvezni is fog.Ő kap valami apróságot de rajta kívül senki semmit!Főzni is csak egy rakott erdélyi káposztát fogok,és mivel apukámtól kapok diot,lekvárt meg kaptam még nyáron így sütök egy zserbót,ennyi lessz a karácsonyi menü!De a legfontosabb együtt lesz a család,szeretet van és békesség!

2010. dec. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon,nagyon aranyosak vagytok.A babát váróknak problémamentes szülést kivánok.Mindenkinek kellemes,boldog karácsonyi ünnepeket,jó egészséget...Köszönöm a hozzászólásokat.
2010. dec. 16. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!