Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Internetről rendeltél játékot...

Internetről rendeltél játékot karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valóban olyan, mint a képen, mint amit vártál?

Mit rendeltél?


2010. dec. 15. 13:14
 1/6 anonim válasza:
Rendeltem, de én Steamen keresztül nyomattam, tehát lekértem a gamet- és letöltöttem a steam accountomra. Ajánlom neked is.
2010. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a fakopáncsból rendeltem és olyan volt, mint a képen, hibátlan, jó kis játékok.
2010. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja Steamen lehet jó játékokat venni
2010. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is több helyről rendeltem a kislányomnak és a rokon kislányoknak játékot és holnap érkeznek. Kíváncsi vagyok rájuk.
2010. dec. 15. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Vaterán keresztül csodajáték webáruházból rendeltünk egy thomas kuckót labdákkal a kisfiamnak. Tényleg olyan, mint a képen van, és már alig várom, hogy odaadhassuk neki. :)
2010. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jatekshop.eu-ról rendeltem, Wader és Lego duplo játékot + mesekönyvet, teljesen jók :)
2010. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!