Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olvastátok már? Megdöbbentő...

Olvastátok már? Megdöbbentő és borzasztó!

Figyelt kérdés
[link] Postr.hu/halalos-kenyszerabortusz-kinaban
2011. nov. 6. 14:27
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a link még egyszer, az előbb nem jól adta be.

2011. nov. 6. 14:30
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, tenyleg szomoru, ezek mar tul radikalis eszkozok.

Viszont az teljesen egyertelmu, hogy valamit tenniuk kell a tulnepesedes miatt, mertha Kina es India igy folytatja tovabb, akkor lehet, hogy mar a te es az en gyermekeim is azert fognak "elpatkolni", mert egyszeruen nem lesz mit enni, inni.

Azert engem ez is elegge megdobbent es elborzaszt.

2011. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Húúúúú....hát ez kemény.

Kellene lennie más megoldásnak is, ez nagyon brutál. Jó ég, két hét múlva szülök, el nem tudnám képzelni, hogy valaki rám töri az ajtót, és elhurcol, hogy meghaljon a babám...

Ez teljesen kívül áll minden emberin...

2011. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, kedves második, én is így látom. Iszonyatos. Az elsővel is egyet értek egy bizonyos szintig, de lásd be, ez nem megoldás a túlnépesedésre. Gondolj bele, ha veled történne meg, vagy valamelyik rokonoddal...
2011. nov. 6. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:
EZ teljes mértékig szörnyű és az ilyen módja a népesség szaporodásának visszaszorítására z én világomban elfogadhatatlan. Van sok más módja, de ez gyilkosság.
2011. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne ertsetek felre, en egy szoval sem irtam, hogy ez helyes.

Azt irtam, hogy ez tul radikalis, de valamit viszont tenniuk kellene. (Nem ezt, hanem egyeb, emberibb megoldas kellene.)


Bar azt mondjak, hogyha par evtizeden belul jonne egy hatalmas, halalos jarvany, vagy haboru, ami az emberiseg nagy reszet kipusztitana, akkor megoldodna a tulnepesedes problemaja.

Megmondom oszinten, hogy nekem ez a megoldas meg brutalisabban hangzik.

Pedig lehetseges es volt mar erre pelda a tortenelem soran.


Es most se ertsetek felre, nem ezt szeretnem, csak megemlitettem, hogy sok durva dolog lehetseges es annyira nem is elkepzelhetetlen, hogy epp bennunket is erinteni fog.


Az elso voltam.

2011. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltaképpen igazad van, ami a túlnépesedést illeti. Csak azt nem értem, hogy akkor miért nem kötnek el minden nőt automatikusan, aki már szült egy gyereket? Mert megölni egy kifejlett babát - és itt még az anyukát is - hát ez hihetetlenül kegyetlen és borzasztó dolog. És ahogy írták - nem egyedi eset...
2011. nov. 6. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyik, volt már ilyen és kiderült, hogy csalás volt az egész. Azt hiszem akkor egy vietnami kislány esete volt szintén az amerikai kongresszus előtt. Már erre a mondatra is legyintettem, megint egy ostobaság. És valóban.

Ez is erősen kacsaszagú történet. Már csak az is, gépi lélegeztetésre szorult, ez nem egy oxigénmaszk, másrészt délután 4-től este 10-ig nem tudtak semmit a nőről? De bementek 10-en , a nem tudom milyen szervezet emberei, levették az oxigénmaszkot és megindították a szülést? Ha nem tudtak semmit, a folyosón voltak, honnan tudták, mi történt bent? Kinyílt az ajtó, kisurrant egy ember, benyomult a család és a kihűlt holttestet találták ott? És hova lett a 10 ember, elpárolgott? Meg kihűlt tetem de szivárgott az orrából a vér?

Úgyhogy ez a történet nagyon nincs jól összerakva. Bárki találta is ki.

A másik 9 hónapos nőkön nem tudnak abortuszt végrehajtani, max megindítani a szülést.


Az a legnagyobb baj a civilszervezetekkel, hogy csak hasonlóan bugyuta történetekkel próbálnak sokkolni, valódi cselekvés helyett.

Egyébként meg persze nem vagyok bennfentes, de úgy tudom, falun lehet bárkinek, bármennyi gyereke, városokban van szabályozás és ott is a szegényekre vonatkozik, adót kell fizetniük a második, többedik gyerek után.

2011. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ígyis-úgyis túlnépesedik a Föld, ugyanis Kínában hiába alkalmaznak ilyen embertelen megoldásokat, Indiában a mai napig megszokott 5-6 gyerek egy családban (akik meg is élik a felnőtt kort). Afrika csak azért nem előzi meg Kínát, vagy Indiát, mert ott ugye fejletlen az orvostudomány, és a "természet beleszól".
2011. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!