Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe, vagy...

Mit tennétek a helyembe, vagy hogyan viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval...egy 18 éves lány vagyok. A szüleim már 5 éve elváltak és édesapámmal élek.Hál istennek most már rendeződtek a problémák édesanyámmal és mindent meg tudunk normálisan beszélni.Most 7 hónapos terhes a párjától. Végülis örülök neki,hogy lesz egy kistesóm de nem is. Nem tudom,hogy tudok e vele foglalkozni..mert mire megszületik én már kezdem az új sulit és nem szeretném,ha úgy nőne fel,hogy nem ismeri a testvérét...

Szerintetek?


2010. jún. 17. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetes ez az érzés, de elég nagy vagy hozzá, hogy elfogadd és együtt örülj Anyukád boldogságának.

Biztos ha meglátod a picit imádni fogod.

Ha időd engedi biztos magadtól mész, hogy láthasd. Aminek Anyukád is örülni fog, biztos jól esik majd a segítség.

Így mindkettőjükkel szorosabb lesz a kapcsolatod.

2010. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valamit akar az ember, azt el is tudja érni:D Szakíts rá időt, legalább 2 hetente hétvégén látogasd meg, és tölts vele egy-egy órát. Mért nem örülsz neki? Írtad, hogy örülsz is, meg nem is.
2010. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok és 4 éve született meg az öcsém. Nem egy városban lakunk, de az egyetemtől, ahová jártam, nem is volt messze, így minden hónapban legalább egy hétvégét velük töltöttem. Most, hogy már nekem is van családom, s nemsokára megszületik a gyermekem, már nem járok annyit, de ünnepekkor mindig találkozunk. Ismer, igaz, nincs velem olyan belsőséges kapcsolatban, sőt, a testvér-funkciómat sem érti igazán, hiszen neki felnőtt vagyok, s valószínűleg így leszel majd te is. Egy jó fej rokon, aki mindig megpörgeti meg jókat lehet vele játszani, viszont még te is lehetsz, aztán ahogy majd idősebb lesz, biztos kialakul másféle kapcsolat is közöttetek. Szerintem ne aggódj, meg fogod találni az egyensúlyt :)
2010. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Persze biztos fogok neki örülni..csak nekem nagyon fura ez a helyzet.

Hetente egyszer minimum találkozok anyával és tök furi azt látni,hogy hétről hétre nagyobb a pocakja és, hogy nemsoká szülni fog...meg ha belegondolok akár az én gyerekem is lehetne...

2010. jún. 17. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztos örülnék neki :) Mondjuk igen, az úgy kicsit fura, hogy ti úgy lesztek testvérek, hogy nem lesz közöttetek olyan testvéri kapcsolat, mint azok között, akik együtt nőttek fel. De ettől még nagyon erős kapcsolat lehet közöttetek, csak másféle. A suli szerintem nem lehet akadály, hiszen hányan vannak úgy, hogy pl. egyetemre járnak, miközben a SAJÁT gyereküket nevelik. Szóval ettől még lehet időt szakítani rá, hogy találkozz vele.
2010. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

persze megoldom majd..hát igen furcsa az biztos.Mondjuk nem ő lesz az első testvérem..:)

Remélem,hogy minden rendben fog menni..

jah és köszönöm,hogy írtál :)

2010. jún. 17. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!