Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy vezet az asszony, hogy a...

Úgy vezet az asszony, hogy a 3 hónapos kisfia az egyik kezében van. Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Minden nap, ha sétálunk szemtanúja vagyok, hogy a nőnek a karjában van a 3 hónapos picije és úgy vezet. Nem szegények, hogy ne legyen ülésre pénz, csak sztem lusta. Ez már a 3. gyerek.

Olyan 15 km-re lakhatnak a városban, ide minden nap a nagyihoz jönnek.

Azt nem értem, hogy a rendőrök ezt nem látják? Vagy akinek luxus autója van annak mindent szabad?


2010. dec. 17. 14:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez elég durva és felháborító! Ráadásul másokat is eszélyeztet az úton.
2010. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk a lakóparkban is van egy ilyen anyuka. Rendszeresen látom, hogy az ölében ül a gyerek, és úgy vezet. Mondjuk gyök kettővel megy, de akkor is... Iszonyat balesetveszélyes. Az ilyentől azonnal elvenném a jogsit, az tutkerály.
2010. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Remélem hamarosan találkozik egy rendőrre. Ő nem lesz ilyen elnéző!
2010. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Ne adja az isten, hogy valami baja legyen a gyerekének!Nem tudom akkor mit szólna! Felháborító!Főleg ilyen időben, meg amúgy is!
2010. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem is kell, hogy ütközzön elég egy erős fékezés és a gyerek már rá is van kenve a kormányra...
2010. dec. 17. 14:16
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Akinek luxusautója van, az azt hiszi, mindent szabad, és semmi nem érheti. A múltkor egy jó drága autóban láttam egy kb 4-5 éves kislányt anyósülésen, gyerekülés és biztonsági öv nélkül... és nem ment túl lassan a fiatalember...
2010. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon durva. Én eddig még csak kutyát láttam, szintén autót vezető "hölgyek" ölében. (De inkább cicababák voltak, mint hölgyek).
2010. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Cory Rose ***** válasza:
51%
Hogy jön ehhez a luxusautó? Vagy csak az lehet idióta akinek pénze is van? Ha szegény lenne ugyanilyen hülye lenne. A rendőrök meg valószínű még nem vették észre, ha meglátják biztos hogy kapni fog...
2010. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
B@rom!
2010. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem normális az biztos!

A mi utcánkban egy apuka rendszeresen úgy járt mindenhova,hogy magára kötötte a kisfiát a kenguruba és motoroztak. Amikor szóvá tettem,hogy ezt azért nem kellene,megkérdezte,hogy mi bajom van! Vajon????

Na az se volt normális!

2010. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!