Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A miniszterelnök asszony...

A miniszterelnök asszony milyen jogon mondja azt, hogy egy gyereknek jobb a bölcsiben, mint otthon az anyjával?

Figyelt kérdés

Most találtam ezt a cikket, igaz tavalyi, de én nagyon felháborodtam rajta. [link]

Dobrev Klára szerint a GYES, GYED túlhaladott dolog, és a gyereknek bölcsiben a helye. Hogy juthat ilyen az eszébe??


2009. febr. 19. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Biztos őt is bedugták 6 hónaposan, amikor kicsi volt... Mit lehet tőle várni??? Nem tudom, ő is szívesen lepasszolta a gyerekét? Bár szerintem tőle kitelik!
2009. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
hátha bölcsibe a helye,akkor legyen is bölcsi,ne utasitsák el a babát mikor be akarja tenni a szülő,és ne már születése előtt kelljen sorba állni a helyért....de egyáltalán egy NŐ,hogy mondhat ilyent????? előbb informálodjon,aztán beszéljen...
2009. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
:( biztos megint az anyákon akarnak spórolni :(
2009. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

valaki mondta neki, hogy egyszeruen nincs annyi bolcsode, amennyi kene?


valaki mondta neki, hogy az ok, hogy nyugaton nincs gyes meg gyed, de ott nem is kulonboztetik meg hatranyosan a friss anyukakat?

2009. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
IDIÓTA! Tájékozatlan liba! Bocsánat, de ez felháborító! Nem csak most, mindig is! ÉS a vidéken élő 2000 fős községek lakosai hova csapják a 6 hós gyereküket? Mi nem amcsik vagyunk, hanem magyar anyák, teljesen más kultúrával. Család centrikus anyukák vagyunk (többnyire), ahol első helyen a gyermek van. Meghalnék, ha más "nevelgetné" helyettem a gyermekemet! Én akarom megtanítani az első szavakra,lépésekre. Nekem mosolyogjon először! Az élményeket együtt akarom vele tapasztalni....Áááá, nem is írok többet mert csak még jobban kiakadok!
2009. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Mert ő azt mondta, hogy szereti a gyerekeit, de megőrült volna, ha napi 8 órában a szőnyegen kuporogva kell gügyögnie.

Na , én meg majd megőrölök, hogy napi 16 órát hadd kuporoghassak, annyira szeretném. Szegény gyerekeink, már így is elég neveletlenek, hogy 6 éves koruktól a napköziben kell felnőniük, meg a bébiszitter kisleányok mellett, akinek meg inkább készülnie kéne az egyetemre.

2009. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Hülyeségeket beszélni alapvető emberi jog.
2009. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Tőlem mindenki azt kérdezi miért nem jár bölcsibe a 2,5 éves gyerekem. Nem is értem a kérdést. Ha 18 éves lesz nem foglalkozhatok vele egész nap és az idő meg olyan gyorsan szalad, ki akarom élvezni vele minden percet....
2009. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
nem tudom,hogy a nagyokos miniszterek,politikusok miért nem öltöznek be egyszer Mátyás királynak és osszák ki maguknak a mi fizetéseinket, gyedünket,gyesünknek és próbálnak megélni belőle mondjuk 3 hónapig becsületesen!!! ÁÁÁÁ
2009. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
... utolsó vagyok. Mert én azért nem akarok visszamenni dolgozni,hogy több adót tudjak befizetni,a gyerekemet meg ne ismerjem,ne tudja,hogyan lett szobatiszta,mik a kedvenc kajái,ne tudjam megadni mindazt a szeretetet ami bennem van. Ha ovis lesz,onnantól kezdve úgyis elrohannak majd a napok,évek. Ne kelljen már 1-2 évesen megtapasztalnia,hogy milyen rohanós az élet: reggel ébresztés,gyors reggel,be a bölcsibe,este haza,vacsi,fürdés,alvás... Hát persze,ezek szerint ez a magyar álom. Annyira hülyék. Ja,és mindezt tegyem meg tetves 81000 Ft-ért,amiből még moziba sem tudom elvinni. jajjj.
2009. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!