Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tanítjátok-tanítottátok...

Hogyan tanítjátok-tanítottátok a gyerkőcöt fogmosásra első fog megjelenésétől? Míg az első fog nem nő ki, hogyan zajlik a szájápolás a piciknél?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Eleinte én a cumijára tettem rózsamézet,azt lenyalta,majd az ujjamra tekert gézlapot is be rózsamézeztem és áttöröltem az egész száját vele.Amikor lett foga vettem Elmex gyer. fogkrémet és 1 OralB babafogkefét.Fürdésnél megijesztem a fogkefét fogkrémmel és simán megmosom a fogait,majd megkapja a fogkefét,hogy Ő is gyakoroljon vele.
2009. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet kapni fogápolási boltban újjra húzható fogkefét, és törlőkendőt. Azzal mossad a fogacskáit. Egyedül majd csak 6-7 éves korban fog tudni fogatmosni, de akkor is ellenőrzés mellett.
2010. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!