Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdekes szülés utáni mensi....

Érdekes szülés utáni mensi. Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Szülés után ez a második menstruációm. Az első 8 héttel szülés után jelentkezett, 1. napon nagyon kevés vérzés, 2.-3. nap elöntött, 4.-5. nap szinte semmi. Görcs alig, már kezdtem örülni, h ezentúl ilyen lesz.

Most jött meg másodjára múlt hét csütörtök du. Aznap szinte semmi, pénteken és szombaton elöntött, vasárnap és hétfőn szinte semmi. Kedden és szerdán nem volt vérzés, még barnás váladék sem, épp, mint a hó többi napján. Csütörtökön és pénteken ronda színű (barnás), darabos vmik távoztak, olyan alvadt vérhez hasonló, vagy mint a terhességem elején, amikor "barnáztam". Szombaton és ma is volt még vmennyi, nem vészes mennyiség, de mégis.

Nem szedek gyógyszert, vigyáztunk, ami tudom, h nem a legjobb megoldás. Még nem nagyon szeretnék második babát, nem is hiszem, h túl egészséges dolog lenne 3 hónappal szülés után újra teherbe esni.

Tudom, jobban kellett volna vigyázni, ezért az ilyen jellegű válaszoktól lszi kíméljetek!

Ma reggel a kávé sem esett jól, de egyéb tünetem nincs. (igaz, az előző babánál se volt)

Orvoshoz most nem tudok menni.

Másnak is volt ilyen mensije szülés után?

Vagy terhesség lenne újra?

Esetleg szép csendben elvetéltem volna?

Van vki, akinek ilyen kis idő után született a köv. babája? Egészséges?

Hogy lehet megoldani egy pici és egy kicsi ellátását?

Kicsit sok és sokféle a kérdés, előre is nagyon köszi a válaszokat!


2009. jan. 25. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég sok kérdés, mindenre nem tok válaszolni. Szerintem vegyél egy tesztet, az a biztos.

Szoptatás alatt, ha megjön, nem biztos, hogy rendszeres lesz, szóval ha rendszertelen, hébe-hóba jön meg, állítólag normásil. De ezt egy nőgyógyász tudná megmondani pontosan.

Nekem szülés után 7. héten mejött, azóta sajnos minden hónapban megtisztel, 4 hós mult a kislányom, és most volt harmadjára.

Biztosan egészséges lenne, miért lenne baja a picinek, igaz nehéz lehet két pici babával, én tuti nem vállalnám. Nálunk 6.5 év a korkülönbség, de én itt leálltam a gyerekvállalással.

Vegyél egy tesztet, hogy megnyugodj.

2009. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!