Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ma olyat tettem a gyerekszobába, hogy soha nem gondoltam volna, hogy ilyenre adom a fejem, de muszáj volt, úgy érzem?

Figyelt kérdés
Van két kisfiam 2 és 4 évesek. elég sok a játékuk, sokat kaptunk, meg azért vettünk is, a lényeg, hogy eléggé felszaporodott, aminek én örültem, mert nekem egy babán kívül nem volt más játékom gyerekkoromban. De a gyerekeim nem értékelik, nem is igazán játszanak, maximum annyit csinálnak, hogy szanaszét dobálják, kb ennyi. Így ma szépen beköltöztem a gyerekszobába, bedobozoltam őket, felpakoltam a szekrény tetejére, meg egy zárható szekrénybe. A polcokon kb 10 játék maradt, két kisautó, két kisvonat, egy építőkocka szett, meg labdák..meg néhány apróság, de gyakorlatilag üresek a polcok. Nincsenek itthon, kíváncsi leszek a hatásra. Úgy gondoltam, majd mindig előveszek egyet és azzal játszanak. Szerintetek ez milyen ötlet?
2011. jún. 12. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon jó ötlet. Ami mindig szem előtt van, az unalmas.
2011. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jó ötlet, megtanulják értékelni a dolgokat.
2011. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Szuper ötlet!!! :)
2011. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nagyon jó. időnként majd cserélgetheted is a játékokat, újként fogják szeretni.

Mindjárt megyek én is összepakolok, míg nincsenek idehaza. :)

2011. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Jó ötlet. Majd írd meg mi történt! :)
2011. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó, hogy ilyen gyorsan pozitívan reagáltatok rá. Elég rosszul éreztem magam a dolog miatt, mert egy kettősség van bennem, hisz nem vagyunk gazdagok, így én úgy örültem, hogy a gyerekeimnek mennyi mindene van, de közben meg mérges voltam, hogy minden csak 5 percig jó nekik. Meg meguntam, hogy gyakorlatilag csak dobálóznak mindennel. De akkor nem vagyok bunkó anya....örülök, hogy nem leszóltatok.
2011. jún. 12. 18:10
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
az anyukám ugyanezt csinálta az én gyerekkoromba,és amikor unatkoztunk,akkor elővett mindig egyet,így pár hét-hónap után már újnak tüntek a régi játékok..
2011. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Jól tetted.
2011. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon jó ötlet, én is így teszek, hiszen így amit előveszel újként kezeli(k), sokkal érdekesebb, nem unják meg a játékokat.
2011. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Jó ötlet! én is csináltam ilyet, persze nem ennyire drasztikusan én a legót elölhagytam mert a fiam imádja már 2,5 éves kora óta!!

de vigyázz ha látják a dobozt -főleg a 4 éves!!! - kihívást jelenthet hogy mi van benne és nehogy felmásszon a szekrényre!!! mi a pincébe vittük le! sok sikert! :)

2011. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!