Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ausztriából kapom a 2 gyerkőc...

Ausztriából kapom a 2 gyerkőc után a családit és a gyest. Meddig jár, a gyerek hány éves koráig?

Figyelt kérdés

a férjem kint dolgozik,nekem itt a nagy születése után 3hónappal megszűnt a munkaviszonyom(idén júliusig passzív gyedet kaptam)onnantól kintről...

a nagy 2éves múlt a kicsi 7napos lesz


2010. dec. 28. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
én is kintről kapok mindent.ugyan ugy mint te.férjem kint nekem nem volt munkám.a gyest 3 féle időre kaphatod.mi 2 és fél évre kértük.igy havi 450 eurót kapunk.a családit is kintről kapjuk.a teljes összeget.az addig jár míg tanulnak a gyerekek.mi 2 havonta kapjuk.nekem 4 gyerekem van arra kapok 1600 eurót.évente kell a családit meg igényelni a gyest csak egyszer.ha még tudok valamibe segiteni irj.már 6 éve onnét kapjuk.
2010. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!