Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek a számlájára...

Van olyan, akinek a számlájára minden hónapban máskor utalják a családi ellátásokat?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, hogy miért van minden hónapban min. 5 kérdés arról, hogy mikor érkezik a számlára a gyes/gyed/családi pótlék???

Van olyan, akinek az egyik hónapban előbb jön, a másikban meg később?

Nekem 4. éve mindig PONTOSAN a második munkanapon érkezik, soha nem előbb és nem később.

A munkahelyemtől kapom a gyed-et, a csp-t (és 2 éve a gyes-t) pedig a Máktól, de mindig egyszerre érkeznek a 2. munkanapon.

Csak én vagyok ilyen "szerencsés"? :)

Amúgy Erstés vagyok.

Ja és BÚÉK mindenkinek! :)


2011. jan. 3. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

BUÉK:)


Remélem már nem bosszankodsz ezen.:) Egyébként én sem értem. De gondolom azok írják ki az ilyen kérdést, akik nagyon várják már, hogy megjöjjön a pénz, vagy nincs lehetőségük ránézni a számlájukra, mert nincs internetbank, vagy nincs bankfiók a közelben.

2011. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!