Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebben a témakörben miért nem...

Ebben a témakörben miért nem lehet értelmes válaszokat adni?

Figyelt kérdés
Ha adnak az anyukáknak egy logikus, értelmes választ hogy mit csináljon szerintük akkor azon mindenki felháborodik hogy milyen kegyetlen, bunkó a válaszoló. Aki meg sajnálja a kérdezőt és beáll szídni az éppen aktuális dolgot (védőnő, anyós, szomszéd kutyája, apuka meg az előbbi bunkó válaszoló stb) az milyen kedves és jó. Mi a jó ebben? A józan ész ciki errefelé? Akkor már miért nem írjátok ki a kérdés alá hogy 'igazi válaszokra nem kellenek'?
2011. jan. 4. 06:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én már nem csodálkozom semmin itt. Adott egy kérdés: tejfölt mikortól ehetnek a babák. Kb. 10 anyuka írja, hogy 10 hónapos kortól. Majd adott egy másik kérdés: hogyan habarjam be a főzeléket 8 hónapos babámnak. Írom, hogy natúr joghurttal, mert tejfölt csak 10 hónapos kortól lehet adni. Erre 10 anyuka lepontoz a sárga földig, hogy márpedig a tejfölt ugyanúgy lehet adni 8 hónapos babának, mint a natúr joghurtot.


A másik. Adott egy kérdés, taxival hogyan szállítasz gyermeket? Sokan válaszolnak, hogy ölben, mert a taxiban nem kell sem bekötni magad, se gyerekülés nem kötelező. De ha azt a kérdést tenném fel, hogy mit szóltok, ha úgy viszem a babámat a kocsinkkal, hogy csak beleültetem az ölembe, ugyenezek az anyukák szétszednének, átharapnák virtuálisan a torkomat.


Szóval ki érti ezt, ami itt megy???

2011. jan. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen az oldalon ez az egyik legnormálisabb témakör. Nézz csak be a vallás- vagy a politika rovatba, ott vannak finomságok. :)

Igazság szerint vannak tipikusan vitára ingerlő kérdések (mint pl. a sírni hagyás meg egyéb nevelési módszerek körül), én már túl vagyok azon, hogy ezekben állást foglaljak. Azt viszont én sem bírom elviselni, amikor jönnek azok a kérdések, hogy "Mit szóltok, a szomszédasszonyom milyen rossz anya?" Meg "Jaj, az anyósom már megint ezt meg ezt adta a gyereknek, gyertek, szidjuk együtt." Ilyen helyeken szinte mindig megmondom a véleményemet a "kedves" kérdezőnek, de még soha nem pontoztak le miatta.

2011. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokszor írtam ki kérdést ebben a témakörben és meg kell mondjam, hogy sokkal adekvátabb válaszokat kaptam mindig, mint pl. a hoxán...
2011. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden témakörnél jelen vannak a kötekedők, az okoskodók, az unatkozó, szándékosan hülyeségeket írók, sajnos ez elkerülhetetlen:-S
2011. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!