Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisfiamnak a Kevin nevet...

A kisfiamnak a Kevin nevet szeretném adni, de a párom rokonságában nem mindenkinek tetszik, mert hogy miért nem adunk normálisabb nevet. Tényleg ennyire borzasztó név?

Figyelt kérdés

Szerintem a vezetéknevéhez is passzolna Kiss Kevin.

A környezetünkben senkit nem hívnak így. Tényleg ennyire borzasztó név? A másik variáció a Noel név lenne de ez se tetszik nekik!


2008. jan. 22. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Szia

En nem foglalkozom majd akkor ha kiderul vegre ,h fiu v lany a babam,h kinek mi tetszik,neked es a parodnak tetszen es ne foglalkozz massal.

Amugy a baratnom kisfia is Noel,es szeritnem egyaltalan nem szornyu nev,csak masoknak ez nem megszokott es ezert rogton elutasitjak.

Gratulalok a kisfiatokhoz

8hetes kismama

2008. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése a névadás. De egyet le kell szögezni, Ti lesztek a szülei, a Ti dolgotok nevet adni a babának, ezért szerintem ne foglalkozzatok azzal, hogy kinek mi tetszik. Soha nem értettem, miért akarják mások eldönteni a szülők helyett a baba nevét. A mi kislányunk a Maja Lili nevet kapja, az sem szokványos, mégsem állt le senki a rokonságból vitázni, hogy változtassuk meg. Szóval hallgassatok a szívetekre és amit szeretnétek azt kapja a kicsi! Boldog babavárást!
2008. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak csatlakozni tudok. Az, hogy a rokonoknak nem tetszik (bocs), magánügy. A ti srácotok, ti 'érdemetek' nevet adni neki. A Noel nagyon aranyos név, nekem nagyon tetszik. A Kevin...ha nektek tetszik, nosza neki. :)
2008. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A rokonságnak nem sok köze van ehhez. Őszintén szólva nekem sem tetszik a Kevin név, de nekem sincs semmi közöm hozzá. Ha neked is és a párodnak is (!) tetszik, akkor nincs több kérdés.
2008. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt Nektek kell kiválasztani.Neked és a leendő apukának! Szerintem a Kevin és a Noel is jó név.A mi kisfiunkat Tófalvi Zoltánnak hívják és valaki azt mondta,hogy ez milyen régi parasztnév.Hát anyukád,mondtam is neki!Nekünk ez tetszik és kész ,Ő a mi kis Zolikánk.Csak magatokra hallgassatok!Egy boldog anyuka
2008. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
szerintem egyedül az anyukának van joga eldönteni a baba nevét.ő az aki 9 hónapig kihordja majd megszüli.ennyi minimum jár!!!!az más dolog hogy a pároddal megbeszélitek. de másnak tényleg semmi köze hozzá
2008. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is magatokra hallgassatok. az h mi tetszik vagy nem tetszik a rokonsagnak az legyen az o problemajuk. Nekem mondjuk a Noel szemely szerint jobban tetszik de Kevin sem rossz. Vagy adhatok ket nevet is neki pl mind a kettot az sem hangzik rosszul. Sok sikert!
2008. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindkettő nagyon tetszik... egyáltalán nem borzasztó sőt...
2008. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!