Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tejmentes tízórai és uszonna...

Tejmentes tízórai és uszonna ötleteket írnátok nekem? 1 éves múlt a kisfiam

Figyelt kérdés
Már fél éve tejmentes diiétán van, és szinte állandóan csak gyümölcsöt kap sinlacot vagy gabonapépet. Már kezd kissé unalmas lenni neki, és nincs ötletem mit adhatok neki,amiben nincs semmi tejszármazék.
2011. aug. 10. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kukoricadarából tápszerrel tejpép. Más ízű, mint a dobozos gabonapép.
2011. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kenyeret tejmentes vajjal, házi lekvárral, házilag készített májkrémmel, avokádókrémmel, tonhalkrémmel, zöldségkrémmel, stb, ezekhez sokféle recept létezik a neten. 1 éves gyerkőcnek szerintem nem kell állandóan pépet ennie már.
2011. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rizstejből tejbegríz pl.
2011. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pici szendvicsfalatok, bundáskenyér, melegszendvics sajt nélkül, piritós, müzli rizstejjel, rizstejből készült rizskoch vagy tejberizs, tejbegriz fahéjjal, tonhal, piskóta (kókuszkocka vagy lekvárostekercs), palacsinta tej nélkül vagy goffri.
2011. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!

A kenyérféléket reggelire eszi, így azt nem akrok neki adni uzsonnára.

2011. aug. 11. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is tejtermékmentesen étkezik.


Ő tízóraira eszi a gyümölcsöt és általában a Győri édes Zabfalatokjából egyet.


Uzsonnára: tejbegrízt rizs- ill. zabtejből, de én többnyire reszelek bele valamilyen gyümölcsöt vagy gesztenyemasszából gabonapéppel, fahéjjal, lekvárral, LIGA margarinnal kis golyókat készítek neki vagy sütök tejmentes sütit, kalácsot, pogácsát, abból eszik.

2011. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen neked is!

Nem is tudtam, hogy a zabfalatokban nincsen tej. köszi :)

2011. aug. 12. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!